Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Türkiye’nin en köklü bankası olan ve  temelinde 1863 yılında çiftçilerin desteklenmesi için kurulan, milli bankacılığın ilk örneği olarak tarihe geçen Memleket Sandıkları’nın yer aldığı Ziraat Bankası, zaman içinde önemli atılımlar yaparak büyümüş, günümüzde ülkenin en değerli aktifleri arasında yerini almıştır.

Ziraat Bankası, başta mevduat ürünleri, kredi ürünleri ve MTV ödemelerini kapsayan toplu ödeme ürünleri olmak üzere bankacılık sektörünün her alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi – Oto Kredisi

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi sayesinde dilediğiniz otomobile kolayca sahip olabilirsiniz. İster 0 km, isterseniz ikinci el satın almak istediğiniz otomobile karar verdikten sonra, 48 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle avantajlı taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. Üstelik Ziraat Bankası’nın 2016 MTV kampanyasıyla vergi yükümlülüğünün altından kolaylıkla kalkabilirsiniz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi, 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için 48 aya kadar vadeyle kullanılmaktadır. Ruhsata hususi olarak kaydedilmesi koşuluyla minibüs, kamyonet, pick-up gibi hafif ticari araçların alımını finanse etmek amacıyla da kullanılabilen bu kredi türünün kullanımı durumunda araç rehini teminat olarak alınır. Bu durumda araç, Ziraat Bankası lehine rehin tesis edilir. Ziraat Bankası gerekli gördüğü durumlarda ek teminat talep edebilirken, kredi vadesi süresince KASKO ve hayat sigortası yapılmaktadır.

Ziraat Bankası’nın sunduğu taşıt kredisine İnternet bankacılığı, şubeler ve 444 00 00 numaralı Telefon Bankacılığı aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Diğer Taşıt Kredileri Çeşitleri

İndirimli Taşıt Kredisi: Aracınızı satın alırken ödeme koşullarını kendiniz belirlemeye ne dersiniz? Ziraat Bankası’nın sunduğu İndirimli Taşıt Kredisi ile kredinizi alırken dilediğiniz kadar peşin ödeme yapıp, faiz oranını ve taksit tutarını azaltabilirsiniz. Bu kredi türünde satın almak istediğiniz aracın bedelinin bir kısmını kendi kaynaklarınız ile finanse ederek, geri kalan kredi kullanarak ödeyebilir, böylelikle kredi geri ödemelerini düşük tutarlı taksitlerle yapabilirsiniz.Ziraat Bankası İndirimli Taşıt Kredisi’ne şubeler aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

Komisyonsuz Taşıt Kredisi: İstihbarat ve haberleşme ücreti (komisyon) tahsil edilmeden kullanabileceğimiz Komisyonsuz Taşıt Kredisi’ni 0 km veya en fazla 5 yaşındaki araçlar için kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası Şubeleri aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz bu kredi türü, Taşıt Kredisi ile aynı özelliklere sahiptir.

Transfer Taşıt Kredisi : Başka bankalardan aldığınız taşıt kredisini Transfer Taşıt Kredisi sayesinde Ziraat Bankası’nda yapılandırabileceğinizi biliyor muydunuz? Kredinizi yapılandırarak düşük faiz seçeneklerinden yararlanarak taksit tutarlarınızı azaltabileceğiniz bu kredi türü, 0 km veya en fazla 5 yaşındaki araçlar için kullanılabilmekte olup, Taşıt Kredisi ile aynı özelliklere sahiptir. Transfer Taşıt Kredisi’ne Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar