Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

1946 yılından bu yana hizmet veren Garanti Bankası, Türkiye’nin en büyük ve en bilinen bankaları arasında yer almaktadır. Banka; çizdiği sağlam, istikrarlı, güvenilir ve sektöründe öncü profili sayesinde müşterilerin kredi tercihlerinde ayrıcalıklı konumda olup oto kredisi almak için ilk akla gelen isimlerdendir. Garanti Bankası’ndan alacağınız oto kredisi ile hayallerinizdeki taşıta kavuşabilirsiniz. Böylelikle aracınızı hemen satın alıp hem de tercih edeceğiniz uzun vadeli ödeme planı ile bütçenizi zorlamamış olursunuz.

10 Yaşına Kadar Olan Araçlar İçin Oto Kredisi İmkanı

Almak istediğiniz otomobil için kullanacağınız oto kredisi, 0 km. araçlar için ve ikinci el 10 yaşına kadar olan araçlar için geçerlidir. Faiz oranları dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir. Size en yakın Garanti Bankası Şubesi’ne giderek veya bankanın internet şubesinden güncel taşıt kredisi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası taşıt kredilerinde 48 aya kadar, yani 4 seneye kadar taksitlendirme yaparak, bütçenize en uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz. Uygun faiz oranları ile alacağınız oto kredisi başvurunuza bankadan kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Garanti Bankası’nda” 0” kilometre taşıt kredisi için kefil koşulu aranmamaktadır. Bununla birlikte şubeler, gerekli gördükleri takdirde kefil isteme yetkisine sahiptirler.

Garanti Bankası, 10 yaşına kadar olan ikinci el taşıtlara da kredi vermektedir. Bu araçlarda da tıpkı “0” km. araçlarda olduğu gibi kredi alan kişiden kefil istenmemektedir.

Oto Kredisi Almak Artık Hiç de Zor Değil

Garanti Bankası oto kredi başvurusu oldukça kolaydır. Size en yakın şubeye gidip başvuru formunu doldurabilirsiniz. Banka sizden şunları istemektedir:

 

  • Nüfus cüzdanınız
  • Alacağınız araca ait proforma fatura
  • Eğer serbest çalışıyorsanız vergi levhanız, son üç yıllık bilançonuz ve gelir tablonuz
  • Ücretli çalışıyorsanız gelir belgeniz
  • Şirket sahibi iseniz, şirketin mali durumunu ve ortaklık yapısını gösteren belge

MTV Ödemelerinden Korkmaya Gerek Yok

Araç sahipleri tarafından yılda iki kez yapılan ve “motorlu taşıtlar vergisi” demek olan MTV’ye dair ödemeler, Garanti Bankası’nın başlattığı yeni uygulama sayesinde; gelirler.gov.tr üzerinden bankanın kredi kartları aracılığıyla yapılabilmektedir.

2016 MTV fiyatları hakkında bilgiyi İnternet Vergi Dairesi’nden kolayca öğrenebilir, aracınızın 2016 MTV hesaplaması sürecini https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_HSP_MTV adresine girerek online olarak yürütebilirsiniz. Ayrıca, Garanti Bankası’nın MTV ödemeleri için sunulan uygun taksit olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar