Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi

Türkiye İş Bankası A.Ş, 1924 yılında Atatürk’ün talimatıyla kurulan, Cumhuriyet döneminin ilk yerli bankası olma özelliği ile bilinir. 2014 yılı verilerine göre 25 tanesi yurt dışında olmak üzere 1350 şubesiyle dünya çapında büyük bir bankadır. Yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin kalkınmasına büyük katkı sağlayan kurum, ilklerin de bankasıdır. Örneğin; 1928 yılında ilk kumbarayı getirmiştir. 1982 yılında yurdumuza ilk ATM’leri getiren de yine Türkiye İş Bankası’dır. Bankamatik ismini markalaştıran, 1991’de “mavi hat” ile telefon bankacılığının, 1997’de ilk internet şubesinin öncülüğünü de yapmıştır. Türkiye İş Bankası, bankacılık işlemlerinde olduğu gibi, tüketicilerin otomobil kredisi almak için de öncelikle tercih ettiği bankalar arasındadır.

Türkiye İş Bankası’ndan Araç Kredisi Almak

Yeni bir araba almak ya da arabanızı değiştirmek için otomobil kredisi kullanmak istediğinizde Türkiye İş Bankası’nın taşıt kredilerinden yararlanabilirsiniz. Türkiye İş Bankası,“0” kilometre oto kredisi başvurusunda kefil koşulu aramaz, sadece satın aldığınız aracı teminat olarak göstermenizi ister. Fakat diğer birçok bankada olduğu gibi, banka şubeleri de uygun gördükleri durumlarda kefil isteme hakkını saklı tutar.

Kimlik belgeniz ve gelir belgeniz ile oto kredisi başvuru formu doldurabilirsiniz. Eğer “0” kilometre araç alacaksanız, banka sizden proforma fatura isteyecektir. 2. el araç kredisi için ise, satışı yapacak kişinin Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi gerekir.Yaş sınırlaması bankaya göre değişse de, genel olarak ikinci el arabalara kredi verilmesi  5-8 yaş sınırındadır. Net bilgiyi bankadan alabilirsiniz.

“Hızlı Kredi” uygulaması ile Türkiye İş Bankası’nda işlemlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz. Türkiye İş Bankası internet şubesi, telefon bankacılığı veya size en yakın şubeden detay bilgi almanız mümkündür.

2016 MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) Ödemeleri

Aracınızı trafiğe kayıt ettirdikten hemen sonra MTV ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Her yılın ocak ve temmuz ayında iki taksitle yükümlü olduğunuz MTV ödemelerini, Türkiye İş Bankası şubeleri, internet şubesi veya İşCep uygulamalarından kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası’nın MTV ödemeleri ile ilgili dönemsel kampanyalarından yararlanarak avantajlı duruma geçmek istiyorsanız, bankanın güncel duyurularını takip etmelisiniz. Banka, kampanya dönemlerinde Maksimum Kart’a taksit imkanı ve başka avantajlar sunabilmektedir. 2016 MTV fiyatları sorgulamak, taşıt vergisi borcunuzu öğrenip kolaylıkla ödeme yapmak istiyorsanız, Türkiye İş Bankası’nın kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar