Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

VakıfBank Taşıt Kredisi

Kısaca VakıfBank adıyla bilinen Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı, Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olmakla birlikte, aktif büyüklük açısından da ülkemizin en büyük 7. bankasıdır. Ziraat Bankası ve Halkbank ile birlikte, ülkemizin kamu sermayeli 3 büyük bankasından biri olan VakıfBank, 11 Ocak 1954 tarihinde, dönemin Başbakanı Adnan Menderes‘in özel talimatı ile, 50.000.000 TL sermaye ile kurulmuştur.

Çok Yönlü Bir Devlet Bankası

Ticari, kurumsal ve küçük işletme bankacılığının yanı sıra, bireysel ve özel bankacılık alanlarında da müşterilerine pek çok farklı ürün ve hizmet sunan banka, birden çok alanda uzmanlaşmış, güvenilir bir bankadır. Günlük para transferleri, kredi ve ödeme gibi hizmetleri ile birlikte, Yatırım Bankacılığı ve sermaye piyasası faaliyetlerinde de bulunan VakıfBank, iç ve dış ticaretin finansmanında önemli bir rol üstleniyor. Çok yönlü bir hizmet anlayışı olan banka, finansal iştirakleri aracılığıyla sigortacılıktan finansal kiralama ve factoring hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede yer alan finansal ürünleri ile, müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyor.

Türkiye’nin en büyük yaygın şube ağına sahip bankalarının başında gelen VakıfBank’ın ülke çapında 440’tan fazla şubesi bulunuyor. Bu şubelerin yanında 100’ü aşkın bağlı şubesi bulunan banka, müşterilerine www.vakıfbank.com.tr adresinden ve 0850 222 0 724 nolu müşteri hizmetleri numarasından hizmet veriyor.

Müşterilerine sıfır ve ikinci el taşıt kredileri ile hizmet veren VakıfBank’ta, nihai fatura değeri 50.000.TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 50.000. TL kadar olan kısmı için %70, 50.000.-TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar kredi kullandırımı yapılıyor. Hem sıfır km hem de ikinci el araçlar için 48 aya kadar vade seçeneği ile sunulan kredilerin, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri bulunuyor.

Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, araç rehni banka tarafından teminat olarak alınıyor. VakıfBank, sıfır ve ikinci el oto kredilerinde, gerekli görmesi durumunda kefalet, gayrimenkul ipoteği ya da nakit-mevduat-döviz tevdiat rehni talep etme hakkını saklı tutuyor.

Motorlu Taşıt Vergisi Ödemeleri

2016 MTV hesaplama ve MTV ödeme işlemlerini, VakıfBank aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. MTV ödemelerinizi, VakıfBank şubelerinden, bankanın internet bankacılığı, 0850 222 0 724 telefon bankacılığı gibi hizmetlerini kullanarak veya Bankomat ve PAraBankomat’lardan gerçekleştirebilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar