Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

ING Bank Taşıt Kredisi

150 yıllık tecrübesi, elli üç binden fazla çalışanıyla çok uluslu bankacılık sektörünün en tanınmış aktörlerinden olan ING Bank, Hollanda merkezlidir. ING Bank, 40 farklı ülkede hizmet vererek dünyanın en büyük bankaları arasındaki yerini almıştır. 2007 yılında Oyak Bank’ı satın alarak ülkemize de giriş yapan banka, 2008 yılından bu yana bireysel ve kurumsal hizmetlerini ülkemizde vermeye devam etmektedir.

“İleriyi Düşün!” stratejisini kendisine ilke edinmiş olan ING Bank, yeni nesil bankacılık konusundaki iddialı çalışmalarına devam etmekte, özellikle dijital bankacılık alanında hızla büyümektedir. Dünya çapında ve ülkemiz özelinde pek çok ödülün de sahibi olan banka, 2015 yılında The Stevie Awards, Kristal Elma, Altın Pusula, Communicator Awards ödüllerinin de sahibi olmuştur.

ING Bank ile 3 Ay Erteleme ve Eşit Taksit Fırsatları

Gerek “0” kilometre, gerekse ikinci el taşıt kredisi alabileceğiniz ING Bank, hızlı onay süreci ve esnek ödeme alternatiflerinin yanı sıra, yeni oto kredisinde sunduğu bir başka kolaylık ile de öne çıkıyor. Alacağınız araba “0” kilometre ise, ING Bank’tan kasko yaptırdığınız durumda kredinizi daha uygun faiz oranları ile kullanabilmeniz mümkün oluyor. Müşterilerine esnek ödeme planları sunan ING Bank, taşıt kredisini 3-48 ay aralığında taksitlendiriyor. Eşit taksit veya 3 ay erteleme seçenekleri de olan ING Bank, yeni taşıt kredilerinde kefil istemiyor. Ancak banka, gerekli gördüğünde kefil isteme hakkını saklı tutuyor. Sadece alacağınız aracı teminat olarak göstermeniz, kredi almanız için yeterli oluyor. ING Bank’tan alacağınız oto kredisi için ferdi kaza ve hayat sigortası zorunluluğu da bulunmuyor.

ING Bank’tan 8 Yaşa Kadar İkinci El Araç Kredisi Avantajı

Diğer birçok bankada ikinci el araç kredisinde 5 yaş sınırı bulunurken, ING Bank 8 yaşa kadar ikinci el taşıt kredisi vererek müşterilerine avantaj sunuyor. Yeni araç kredilerinde olduğu gibi, ING Bank’tan alacağınız ikinci el araç kredilerinde de ferdi kaza ve hayat sigortası yapma zorunluluğu bulunmuyor. ING Bank, ikinci el oto kredisinde de, gerekli gördüğü durumlar haricinde kefil istemiyor.

2016 MTV Ödeme Sürecinizde ING Bank Kolaylığı

2016 MTV fiyatları hakkında bilgi almak, 2016 MTV hesaplama sürecinizi yönetmek ve basit bir kaç işlemle MTV ödemesi gerçekleştirmek için ING Bank’ı tercih edebilirsiniz. İnternet şubesindeki “Transfer/Ödemeler” menüsünden seçeceğiniz “Vergi Ödemeleri” sayfasından bu işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca MTV vergi ödemelerinizi ING Bonus Kart ile www.gib.gov.tr’e girerek, ING Bank’ın telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak veya size en yakın ING Bank şubesine giderek gerçekleştirebilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar