Yükleniyor

Dış Yıkama (Otomobil)

Otomobil için aracın dışını yıkama hizmetidir

15 TL' den başlayan fiyatlarla

Ortalama hizmet süresi 20 Dakika

Araba yıkama işleminde gözümüzün görebildiği kirlerin yanı sıra görünmeyen kirler de mevcuttur. Bu kirler yüksek sürat esnasında aracın dış kısmına yapışmaktadır ve temizlenmesi önem arz etmektedir. Dış yıkama bu nedenden dolayı araç temizliğinde önemli bir yere sahiptir.
Aracınızı teslim edeceğiniz oto yıkama hizmeti veren iş yeri çalışanlarının işinin uzmanı olması ve doğru oto yıkama malzemeleri kullanılması gerekir. Oto yıkama işlemi için özel üretilmiş oto yıkama şampuanları dış yıkama esnasında kullanılması gereken ürünlerdendir çünkü aracın boyası veya araca yapılan çeşitli uygulamalara uygu olmayan kimyasallarla hazırlanmış temizlik malzemeleri araçların boyasına ve dış cephesine yapılmış seramik kaplama ve cam filmi gibi uygulamalara zarar verebilmektedir. Yapılan yanlış bir işlem aracın boyasına, uygulanmış seramik kaplamaya ve filmlere zarar verebilir. Dış yıkama işlemi sırasında suyun basıncı 100 barı geçmemeli, yıkama makinesi araca çok yakın tutulmamalı ve silme işlemi nazik bir biçimde araç temizliğine uygun bir sünger ile yapılmalıdır. Basıncın fazla olması durumunda araç boyasında veya var ise boya koruma uygulamasında istenmeyen hasarlar meydana gelebilmektedir
Dış yıkama hizmetinde öncelikle araç basınçlı su ile kaba kirlerinden arındırılır. Sonrasında ise oto yıkama şampuanı ile araç köpüklenir ve sünger ile aracın dış kısmı temizlenir. Sonrasında ise araç durulanır ve mikrofiber bezler ile silinir.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

  1. Aracın üzerine yapışan yabancı maddelerin zaman ile veya sürüş esnasında aracın boyasına zarar vermesini önler.
  2. Araca temiz bir görünüm kazandırır.

Yapılan İşlemler

  1. Araç basınçlı su ile yıkanır.
  2. Araç oto yıkama şampuanı ile köpüklenir.
  3. Araç yeniden yıkanır.
  4. Aracın dışı mikrofiber bez ile silinir.

Dış Yıkama (Otomobil) Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Dış Yıkama (Otomobil) hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Dış Yıkama (Otomobil) İşyeri