Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Tasit.com Hakkında

Hakkımızda

Tasit.com’da aracınızı satışa çıkarabilir, satılık ikinci el araba fiyatlarını  inceleyebilir, bulunduğunuz bölgedeki satılık 2.el araba fiyatlarını karşılaştırabilir ve güvenle araç kiralama yapabilirsiniz. Tasit.com 2009 yılından beri internet üzerinden araç alım satımı yapmayı kolaylaştırıyor, ilanlarınızı Milliyet, Cumhuriyet gibi haber portallarının da aralarında olduğu 130’dan fazla iş ortağı ile tüm Türkiye’ye ulaştırıyor.

Tasit.com Hakkında Bilmeniz Gereken 11 Gerçek:

-2009 yılında kurulan Tasit.com online araç ilanlarıyla 1,5 milyondan fazla bireysel üyeye ve 5000’e yakın bayi ve galeriye Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veriyor.

-2015 yılında Tasit.com’da 1 milyona yakın satılık 2.el araç ilanı yayınlandı.

-Tasit.com’da, sedan otomobillerden satılık iş makinalarına, engelli araçlarından tarım araçlarına, satılık motosikletlerden arazi araçlarına kadar ikinci el arabaları inceleyebilir ve satın almak için ilan sahibiyle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

-Tasit.com 2015 Şubat ayından bu yana Hertz, Avis, Budget gibi araç kiralama şirketlerinin de aralarında bulunduğu 13 bine yakın hizmet noktasında Türkiye’ye ve dünyaya araç kiralama alanında da hizmet veriyor. Araç kiralama rezervasyonları, Tasit.com Araç Kiralama sayfalarında internet üzerinden online olarak kolayca gerçekleşiyor.

-Tasit.com araç kiralama hizmetini Türkiye’de 81 ilde 200’e yakın kiralama noktasında sunuyor. 200 kadar araç kiralama şirketinin kiralık araç fiyatlarını karşılaştırmak için en uygun araçlar hem web üzerinden hem de Tasit.com Araç Kiralama Mobil Uygulaması ile sunuluyor. Rezervasyon yapmak hem çok kolay hem de 24 saate kadar iptal seçeneği var. Ücretsiz adrese teslim seçeneğini Türkiye’de sunan tek firma Tasit.com.

-Otomobil Haberleri, Galeri ve Otomobil Videoları başlıkları altında, en güncel otomotiv, ulaşım, trafik ve vergi gelişmeleri, yeni modellerin test sürüşü ve tanıtım videoları da Tasit.com’da yer alır.

-Tasit.com web sitesi üzerinden yapabildiğiniz her şeyi mobil olarak da yapabilmenizi sağlayan “Tasit.com” ve “Araç Kiralama” mobil uygulamaları, hem IOS hem Android versiyonlarıyla çok pratik ve kullanışlıdır.

-Tasit.com Marka mobil uygulamaları, en sevdiğiniz araba markalarının tüm satılık araç ilanlarını ve güncel araç fiyatlarını, haberlerini ve kampanyalarını yakından takip edebilir, hiçbir gelişmeyi kaçırmazsınız.

-Apple TV’de Türkiye’nin otomobil alanındaki ilk uygulamasını da Tasit.com geliştirdi.

-Milliyet, Vatan gibi 130’dan fazla medya kuruluşuyla iş ortaklığı bulunan Tasit.com’da satışa çıkardığınız aracınızın ilanı, 25 milyon potansiyel alıcıya ulaşır.

-Tasit.com, çok uluslu-ortaklı yapısıyla daima gelişiyor, güçlü ve yenilikçi teknolojilerle ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılamak için benzersiz hizmetler sunar.

2009 yılında kurulan Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş. Türkiye’nin en büyük online otomobil pazarlarından biridir. 2015 Şubat ayından bu yana araç kiralama alanında da hizmet vermektedir.

Tasit.com, çok uluslu yapısıyla daima gelişmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.

Online Araç İlanları

Bireysel ve kurumsal üyelikle çalışan Tasit.com’da araç ilanları ücretsiz olarak verilmektedir. İkinci el veya sıfır, tüm marka ve modelleri içeren ilanlarda aracın tüm özelliklerine ve ilan sahibinin iletişim bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Araç Kiralama

Araç bulma, özelliklerini belirleme ve ödeme gibi işlemlerin tümünün online olarak, zahmetsizce gerçekleştiği Tasit.com araç kiralamada “Gizli masraf yok” politikasına sadık kalınmaktadır. 13 bine yakın hizmet noktasında tüm Türkiye’ye ve dünyaya araç kiralama alanında da hizmet veren Tasit.com’da “uygun fiyat” ve “müşteri memnuniyeti” odaklılığı önceliklidir.

Otomobil Haberleri

Tasit.com otomobil dünyasına ait en güncel haberlerin, otomotiv sektörüne dair merak edilenlerin ve en yeni test sürüşü ve etkinlik videolarının otomobil severlere ulaştırıldığı haber portalını da bünyesinde barındırmaktadır. Otomobil Haberleri, Galeri ve Otomobil Videoları başlıkları altında hazırlanan haberler Tasit.com sayfalarında ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmaktadır.

Tasit.com Mobil Uygulamaları

Tasit.com’un Android ve iOS sistemli cihazlar için tasarladığı ”Tasit.com”, “Araç Kiralama” uygulamaları ile araç alım-satım ve kiralama işlemlerini mobil hale getirmektedir. Ayrıca İOS sistemli cihazlar için 12 otomobil markasının en güncel haberlerine, test sürüşlerine ve araç ilanlarına ulaşılabilen “Marka Uygulamaları” mevcuttur. Tasit.com tarafından sunulan tüm uygulamaları Mobil Uygulamalar sayfamızda bulabilirsiniz.

Ödüller

2012- Europe’s 100 hottest startups 2012: Istanbul  /  Tasit.com

Amerikan bilim ve teknoloji dergisi “Wired” tarafından 2012 yılında Avrupa’nın en başarılı girişimlerinden biri olarak seçilmiştir.

2014 – Red Herring – Europe Top 100 / Tasit.com

2014 yılında 18.si düzenlenen Red Herring Europe Top 100 ödüllerinde Tasit.com, Avrupa’daki en başarılı 100 girişimden biri olarak ödüle layık görülmüştür.

Yeni eklenen ilanlar