Satılık Toyota modelleri ve 2.el Toyota otomobil fiyatları

Toyota, 1933 yılında Japonya’da du. 2014 yılında 10 milyon 230 bin araç satan Toyota, kırılması zor bir rekora imza atarak dünyanın en büyük otomobil şirketi unvanını elde etti. Japonya’da 12 fabrikası, 11 bağlı kuruluşu ve 26 ülkede 46 üretim tesisi olan Toyota, ürettiği otomobilleri ve otomobil parçalarını 140 ülkeye ihraç ediyor.

Tarihinde bir çok ilke imza atan Toyota, dünyanın ilk hibrit seri üretim otomobilini piyasaya süren markadır. İlk seri üretim hibrit olan Toyota Prius, Avrupa ve Amerika pazarında Toyota’nın hedeflediği satış rakamlarını yakalayarak insanların hibrit otomobillere olan algısını değiştirmeyi başardı.

Toyota’nın başarılarından biride Türkiye’de de oldukça tutulan bir model olan Toyota Corolla modelidir. 1966 yılında piyasaya çıkan ve bugüne kadar 42 milyona yakın satan Toyota Corolla dünyanın en çok satan araba modelidir.

Toyota üretiği; SUV, sedan, hatchback ve pikap  karoserli araçlarıyla tüm dünyada başarılar elde etti. Toyota Corolla, Toyota Avensis, Toyota RAV4 ve Toyota Hilux Toyota’nın en başarılı modelleri arasındadır. Ford, Volkswagen, Hyundai ve Honda gibi markalarla rekabet içinde olan marka 2007 yılında ulaştığı satış rakamlarıyla rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır.

Türkiye’de en çok satılan Toyota modeli hangisidir?

Toyota Corolla

Toyota Corolla

Dünyanın en çok satan araba modeli olan Toyota Corolla, Türkiye’de de en çok satılan otomobil markaları arasındadır. Toyota Corolla 2015 yılında toplamda 34.961 adetlik satış rakamına ulaşarak Türkiye’de en çok satan ikinci araba modeli olmayı başardı.

Dinamik bir tasarıma sahip olan Toyota Corolla sedan araçların sağladığı konfor avantajını fazlasıyla kullanıyor. Geniş iç hacmiyle en geniş ve en konforlu oturma alanını sağlayan Toyota Corolla, yeni multimedya teknolojileriyle de eğlenceli bir seyahat sunuyor.

Toyota Corolla motor özellikleri nelerdir?

Düşük yakıt tüketimiyle yüksek performans sağlayan Toyota Corolla, 1.33 litrelik Dual VVT motoruyla özellikle şehir içinde benzersiz bir performans elde ediyor. Performans isteyen müşteriler için geliştirdiği 1.6 litrelik Valvematik motoru ise yüksek performansı ortalamanın altında yakıt tüketimi ile sunuyor.

Toyota Corolla standart motor verileri nedir?

Toyota Corolla yakıt tüketimi

Toyota Corolla öne çıkan özellikleri nelerdir?

Toyota Corolla sıfır fiyat listesi

Sahibinden ikinci el Toyota Corolla fiyat ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgiyi Tasit.com sayfalarında bulabilirsiniz.

Toyota Auris

Toyota Corolla’dan Türkiye’de en çok satılan Toyota modeli Toyota Auris’dir. Şehir içinde mükemmel bir performans çıkartan Toyota Auris, dinamik tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmeye başlayan modellerdendir. Hem kullanım kolaylığı hem şık tasarımı ile öne çıkan Toyota Auris, konfor anlamında da üst seviye bir modeldir.

Geniş iç tasarımın yanında 1.658 litreye varan bagaj hacmi de sunan Toyota Auris, sportif tasarımını performansında da başarılı bir şekilde gösteriyor.

Toyota Auris motor özellikleri nelerdir?

1.33 Dual VVT-i ve 1.6 Valvematic motorlarla donatılan Toyota Auris, başarılı bir performans ortaya koyuyor. Düşük yakıt tüketimi sayesinde sınıfının en ekonomik araçlarından biri olan Toyota Auris bunu Toyota’nın son teknoloji motorlarına borçlu.

Toyota Auris standart motor verileri nedir?

Toyota Auris yakıt tüketimi

Toyota Auris öne çıkan özellikleri nelerdir?

Toyota Auris sıfır fiyat listesi

İstanbul Toyota Auris otomobil ilanları ile ilgili fiyat ve özelliklere Tasit.com ilan sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Toyota Hilux

toyota hilux

Toyota markasının 1968 yılından beri ürettiği efsane modeli Toyota Hilux 2015 yılında yenilerek SUV konforunu pikap araçlara getirdi. Yeniden tasarlanan şasisiyle dayanıklılığı en üst seviyeye çıkartan Toyota Hilux, çarpıcı tasarımıyla da göz dolduruyor. Yeni Toyota Hilux off-road sürüş özellikleriyle de pikap model araçlarda yeni bir sürüş dinamiği de getiriyor.

Toyota Hilux motor özellikleri nedir?

Toyota Hilux hafif arazi şartlarına uyum sağlayan şasisine uygun motor seçeneklerine uygun motor seçeneklerine sahip. 2.4 ve 2.8 litrelik dizel motorları hem yolda hem de arazide Toyota Hilux’un performansını en üst seviyede tutuyor. 4X2 ve 4X4 çeker seçeneğine de sahip olan Toyota Hilux pikap severlerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Toyota Hilux standart motor özellikleri nedir?

Toyota Hilux yakıt tüketimi

Toyota Hilux öne çıkan özellikleri

Toyota Hilux fiyat listesi

Toyota Hilux ticari araç ilanları ile ilgili fiyat ve özellikler hakkında ayrıntılı bilgiye Tasit.com sayfalarından ulaşabilirsiniz. Diğer Toyota ticari araç ilanlarını da yine detaylı arama yaparak inceleyebilirsiniz.

İllere göre 2. el satılık Toyota İlanları

İstanbul 2. el satılık Toyota    Ankara 2. el satılık Toyota

İzmir 2. el satılık Toyota         Adana 2. el satılık Toyota

2. el Toyota yıllara göre fiyat listesi

Toyota 2010 otomobil fiyat listesi

Toyota 2011 otomobil fiyat listesi

Toyota 2012 otomobil fiyat listesi

Toyota 2013 otomobil fiyat listesi

Toyota 2014 otomobil fiyat listesi

Toyota 2015 otomobil fiyat listesi

Türkiye’de Toyota almak için 5 önemli neden!

1. Toyota, dünya çapında kendini kanıtlamış en büyük otomobil markasıdır.

2. Toyota modelleri; konfor, dayanıklılık, tasarım ve teknoloji bakımından önde gelen markalar arasındadır.

3. Toyota, her segmentde ürettiği araçlarla başarılar elde etmiş bir markadır.

4. Toyota, her segmentte araca sahip bir ürün gamına sahiptir.

5. Toyota ikinci el pazarında önde gelen markalar arasındadır.