Rent a car firmalarından uzun dönem kiralamalarda ve aylık araç kiralamalarında sadece aylık araç kiralama fiyatı almak bile bir hayli zaman alabiliyor. Araba kiralamak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler ve uzun dönem araç kiralama yapmak isteyen kişiler farklı rent a car şirketleri için ayrı ayrı talep formu doldurup sıranın onlara gelmesini ve kendilerine geri dönüş yapılmasını bekliyorlar. Tasit.com’da aylık araç kiralamak için ihtiyacınıza en uygun tekliflerin tümünü görüntüleyebilir ve kolayca internet üzerinden online olarak aylık araç kiralama yapabilirsiniz.

Aylık araç kiralamanın, filo kiralama veya leasing gibi seçeneklere göre bazı avantajları var. Günlük kiralamadan daha uzun süreli ama uzun dönem araç kiralama kontratının bağlayıcılığı ve taahhütleri olmadan, filo kiralama sürelerinden daha kısa sürelerle kiralama yapmak isteyenler için aylık araç kiralama çok ideal bir çözüm.

Uygun fiyatlı aylık araç kiralama tekliflerini tek seferde görün

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen araç kiralama firmalarının en uygun fiyatlı aylık araç kiralama fırsatlarına Tasit.com ile anında ulaşın. Uzun dönem ekonomik sınıf, orta veya lüks sınıf araçların dizel otomatik veya manuel vites araçları uzun dönem kiralamalarda günlük kiralık araç fiyatlarına göre çok daha ekonomik olmaktadır.

Aylık araç kiralama fiyatlarının tümünü karşılaştırın

Tüm saygın rent a car firmalarının en iyi fiyat garantili aylık araç kiralama fiyatlarını görüntülemek için talep formunu doldurmanız yeterli. Tasit.com sizin için, ihtiyacınıza en uygun aylık araç kiralama tekliflerini, dilediğiniz sayıdaki araç için listelemenizi ve bireysel veya kurumsal olarak kolayca kiralamanızı sağlar.

Uzun dönem kiralama taahhütlerine girmeden araç kiralayın

Uzun dönem kiralamalarda ve filo kiralamalarında sizden uzun süreli bazı teminatlar istenir ve bürokratik işlemleri bu tür kiralamaların biraz daha fazladır. Aylık araç kiralamada ise hem günlük araç kiralar gibi rahat kiralama yaparsınız, hem de istediğiniz süre boyunca kiralar, dilediğinizde aracı geri bırakırsınız. Aylık araç kiralamadan memnun kalırsanız devam edebilir, dilediğiniz sayıda aracı günlük kiralamadan çok daha hesaplı fiyatlarla uzun dönem için kiralayabilirsiniz.

Bir araç için bile en ucuz aylık araç kiralama fiyatlarından yararlanın

Standart günlük kiralama fiyatlarından çok daha ekonomik olan aylık araç kiralama fiyatlarının tümünü tek bir yerde listeleyerek, sizin için en uygun aylık araç kiralama teklifinden yararlanırsınız. Operasyonel kiralama ve leasing fiyatlarıyla rekabet eden ve çok daha esnek olan aylık araç kiralama fırsatlarından, sınırsız kilometre, yol yardımı, arıza durumunda ücretsiz araç değişimi, farklı sigorta çeşitleri, servis bakım masraflarını düşünmeden ödeme kolaylıklarıyla yararlanmak için hemn aylık araç kiralama talep formumuzu doldurun.