Satılık ticari araç fiyatları

Her türlü ticari işletmenin ihtiyaç duyabileceği sahibinden ve galeriden veya bayiden satılık ticari araç fiyatlarını Tasit.com ticari araç fiyat listesi sayfalarında görüntüleyebilirsiniz.

Sahibinden ve galeriden birçok ikinci el ticari araç seçeneği için Tasit.com farklı alternatifler sunuyor. Panelvandan transportera, minibüsten LCV’ye, traktörden otobüs ve minibüs çeşitlerine kadar sayısız satılık ticari araç Tasit.com’da sizleri bekliyor. Tasit.com’un satılık ikinci el ticari araç sayfasında ticari araç markalarına göre arama yapabilirsiniz. Mercedes’ten Dacia’ya, Fiat, Volkswagen ve Volvo’ya kadar her model ve kilometrede ticari araçları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz il menüsünden ikamet ettiğiniz yerdeki ticari araçları bulabilir ve araç sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ticari aracınızı satmak veya ticari araç ilanı vermek için de Tasit.com’un araç ilanları listeleme sayfasından yararlanabilirsiniz. İkinci el ticari araçlardan olan çekici, pikap, minibüs ve iş makineleri gibi araçların özelliklerini inceleyebilir ve nasıl bir ticari araç almak istediğinize karar verebilirsiniz. Karayolları trafik güvenliğinin aldığı kararlar uyarınca trafikte daha güvenli bir ortam oluşturmak amacıyla ticari araç kullanan kişilerin mesleki olarak yeterli olması gerekiyor. Bunun için kamyon, minibüs veya otobüs gibi ticari araç kullanan sürücülerin uygun mesleki yeterlilik belgesine sahip olması önemli. Ayrıca sürücülerin kullandıkları araç tipine uygun sınıfta sürücü belgelerinin olması şart.

Panelvan, kombi, minibüs ilanları Tasit.com’da

Fiat ticari araç, Ford ticari araç, Volkswagen, Mercedes, Peugeot, Citroen ve Isuzu başta olmak üzere tüm ticari araç markalarının ikinci el satılık ticari araç fiyatlarını karşılaştırabilir, bulunduğunuz şehirdeki ikinci el ticari araç fiyatlarını listeleyebilir ve bütçenize en uygun olan ilanları belirleyebilirsiniz. Ticari araç satmak için ilan vermek için de Tasit.com ticari araç ilan listeleme sayfasını kullanabilirsiniz.

2.el satılık ticari araçlar

İkinci el satılık kamyonet, panelvan, pikap, minibüs, çekici, iş makinaları ve diğer her tür ticari araçların fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Sahibinden Caddy, Volkswagen Caravelle, Fiat Doblo, Fiat Fiorino, Ford Tourneo, Ford Connect, Tourneo Connect, Renault Kangoo gibi her kilometredeki, otomatik vites veya düz vitesli, lpg’li veya benzinli sahibinden, galeriden veya bayiden satılık ticari araç modellerini ve ticari araç fiyatlarını bu sayfalarda görüntüleyebilirsiniz.

Karayollarında trafik güvenliğinin arttırılması ve taşıt kullanımının daha düzenli hale getirilmesi için ticari taşıtları kullanacak kişilerin mesleki yeterliliğe sahip olmaları gerekir. Bu kapsamda kamyon, minibüs, otobüs, kamyonet gibi ticari araçların sürücülerinin, araç türüne uygun sürücü belgesinin yanında bir de mesleki yeterlilik belgesine sahip olmaları zorunludur. Sahip olunması gereken mesleki yeterlilik belgesi, araç ile yapılan ticari faaliyetin özelliğine göre değişiklik gösterir.

İkinci el ticari araç alırken nelere dikkat edilmeli?

Ticaretle uğraşan yüz binlerce insan için ticari araçlar önemli bir yere sahip. Özellikle günümüzde ikinci el ticari araç piyasası oldukça hareketli. Sahibine sağladığı avantajlar sayesinde işleri daha da kolaylaştıran 2.el ticari araçları satın alırken bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor.

Öncelikle işinize uygun olan ticari araç türlerinden hangisini almak istediğinize karar vermelisiniz. En çok kullanılanların başında kamyon, kamyonet, minibüs ve otobüs geliyor. Eğer çiftçilik ile uğraşıyorsanız 2.el traktör seçimi yapmalısınız.

Satılık ticari araç alımlarında aracın model yılı, km’si, vites tipi, yakıt türü, motor gücü ve motor hacmi gibi özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Tasit.com üzerinden yapacağınız ikinci el ticari araç aramalarında bu özellikleri filtreleyerek istediğiniz özelliklerdeki araçları listeleyebilirsiniz. Ayrıca ikinci el ticari araç alırken hasarlı ticari araçlara da göz atabilirsiniz. Oldukça ekonomik alternatifler sunan bu modellerin araç durumu, dış ve iç donanım, teknik özellikler ve renk bilgileri gibi niteliklerini görüntüleyebilirsiniz.

Satılık ticari araç kararınızı verdikten sonra sıra alacağınız aracı seçmeye geliyor. İkinci el ticari araçlara, Taşıt.com’da ‘satılık ticari araçlar’ ilanlarında ulaşmanız mümkün.

Satın alacağınız aracı detaylı bir incelemeden geçirmeniz doğru olacaktır. Eğer hasarlı ticari araç almaktan yanaysanız zaten çok detaylı bir inceleme yapmanıza gerek yoktur. Ancak her iki durumda da aracın motor gücü, yaşı, kilometresi ve iş hacmi gibi detaylara dikkat etmelisiniz. Çünkü bir ticari araç alacaksınız bu araç amacınıza hizmet edecektir. İkinci el ticari araç alırken, özelliklerini iyi incelemeniz ve size hangi özelliklerinin dezavantaj oluşturacağını değerlendirmeniz gerekir.

İkinci el ticari araçlar işinize uygun mu?

Satılık ticari araç alımı yaparken almak istediğiniz aracı detaylı bir şekilde incelemek, size ve işinize uygunluğunu ölçmek ilerleyen zamanlarda pişman olmanızı önler. Yaptığınız işe en uygun aracı Tasit.com’un zengin satılık ticari araç sayfasından seçebilir ve piyasadaki pek çok ticari araçla karşılaştırma yaparak en doğru kararı verebilirsiniz.