Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Koçfinans Taşıt Kredisi

Türkiye’nin ISO Belgeli İlk finansman Şirketi, Koçfinans

Koç Topluluğu’nun bir kuruluşu olan Koçfinans,1995 yılında sektörde yeni bir kredilendirme anlayışı ile kurulmuştur. 1998 yılında aldığı ISO belgesi, finans kuruluşları arasında bir ilktir ve böylece kalitesini belgelemiştir.  2000 yılı itibariyle yurt içinde 1000 şubede hizmet vermeye başlamıştır. Koçfinans, 2008 yılında aldığı sigortacılık faaliyet belgesi sayesinde kullandırdığı krediye sigorta da yapan ilk finans kurumudur. Bu sayede sektör öncülüğü faaliyetlerine bir yenisini daha eklemiş oldu. Müşterilerine sağladığı taşıt kredilerinde ağır vasıta, traktör, motosiklet kredileri gibi çeşitlilikler de sunan Koçfinans, hızlı ve yalın kredi sağlamayı kendisine misyon edinmiştir.

Koçfinans’dan Hızlı ve Kolay Oto Kredisi Avantajı

Anlaşmalı satış noktalarından Koçfinans’a oto kredisi başvurusu yapabilir ve çok kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Koçfinans, müşterilerine Koç Grubu güvencesiyle rekabetçi faiz oranları ve esnek ödeme planları sunar.  Kredi taksit ödemelerinizi anlaşmalı bankalar aracılığı ile ister internetten, ister telefon bankacılığı ile kolayca yapabilirsiniz. Koçfinans, kredi başvurunıza dakikalar içinde cevap verecektir.

Koçfinans’dan “Sıfır Kilometre”, “İkinci El”, “Ağır Vasıta” ve “Traktör” olmak üzere 4 farklı ana başlık altında taşıt kredisi talep edebilirsiniz. Sıfır kilometre oto kredisi içi Koçfinans 3-48 ay taksit seçeneği sunar. Türkiye’de satılan her marka araç için anlaşmalı satış noktalarından Koçfinans taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Koçfinans’da “0” kilometre oto kredi ödemelerinde eşit ödemeli, ödemesiz süreli, ara ödemeli, artan ödemeli, balon ödeme gibi çeşitli alternatiflerden kendinize en uygun olanını seçme avantajını kullanabilirsiniz.

  1. el araç kredisi için dilerseniz www.carbook.com.tr, www.fordikinciel.com sitelerinden yapacağınız seçimlerle Koçfinans taşıt kredisine hızlıca başvuru yapabilirsiniz. Koçfinans, ikinci el taşıt kredisini 5 yaşa kadar olan araçlara sağlamaktadır. 36 aya kadar vade ve kasko bedelinin %70’ine kadar oto kredisini ikinci el araçlar için Koçfinans’dan kullanabilirsiniz. Eğer Ford Cargo ürünlerinden bir ağır vasıta araç seçerseniz, üst limit sınırı olmaksızın 60 aya kadar vade ile kolayca Koçfinans kredisi alabilirsiniz.

New Holland ve Case IH markalı traktörlere sahip olmak isteyenler de Koçfinans’ın 60 aya kadar vadeli traktör kredilerinden yararlanabilirler.

2016 MTV Fiyatları ve MTV Ödemeleri

Her yıl 2 taksitte ödenen motorlu taşıtlar vergisi için 2016 mtv fiyatlarını  internet vergi dairesinden öğrenebilirsiniz. 2016 MTV hesaplama yapmak için kullanacağınız internet vergi dairesinden mtv ödemelerinizi online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Koçfinans aracılığıyla MTV ödeme işlemleri gerçekleştirilmemektedir.

Yeni eklenen ilanlar