Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Citi Bank Taşıt Kredisi

200 Yıllık Deneyimiyle Fark Yaratan Banka: Citibank

Global bankalar içerisinde 200 yıllık deneyimiyle ön plana çıkan Citibank; 100’den fazla ülkede, yaklaşık 200 milyon müşteriye hizmet veren seçkin bir banka olarak dikkat çekiyor. Türkiye’de ilk kez 1976 yılında kurumsal bankacılık faaliyetleri ile başladığı hizmetlerine, 1981 yılından itibaren şube statüsü alarak devam ediyor. Türkiye’deki baraj, santral, otoyol gibi birçok büyük projenin finansmanında etkin roller alan Citibank; 2007 yılından bu yana bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra, menkul kıymetler hizmeti de gerçekleştiriyor.

Ünlü Rockefeller Ailesi’nin bir kuruluşu olan CitiGroup Birleşik Bankalar A.Ş bünyesinde yer alan banka, içinde oluşturduğu “Citibank Topluma Katkı Programı” ile kendi çalışanlarının gönüllü katılımını sağlayarak eğitim ve sürdürülebilir kalkınma için çeşitli faaliyetler sürdürmeye devam ediyor. Bu bağlamda; Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Anne Eğitim Çocuk Vakfı, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı, Genç Başarı Eğitim Vakfı, Özel Sektör Gönüllüleri Derneği gibi birtakım sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışarak önemli sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol alıyor.

Citibank’tan Ödüllü Nakit Yönetimi

Citibank, nakit yönetimi konusunda dünya çapındaki iddiasını “Corporate Finance”, “Euromoney”, “Finance Asia Magazine” dergilerinin “Nakit Yönetimi’nde En İyi Banka” ödüllerini alarak tescillemiş bir banka olarak öne çıkıyor. Köklü banka, global deneyimlerini yerel koşullara uyarlamakta uzmanlaşmış personeli ile müşterilerinin finans ihtiyaçlarını karşılamak için daima yenilikçi çözümler sunmayı ilke edinmesiyle tanınıyor.

Citibank’dan “CitiService” ile Müşteri Hizmetlerinde Özel Uygulama!

Citibank, satış sonrası hizmetini tek bir merkezden yönetmek için kurduğu CitiService noktası ile müşterilerinin sorularına hızlı ve etkili çözümler sunuyor. CitiService hizmetinden yararlanarak, bankacılık hizmetleri ile ilgili sorularınıza kolaylıkla cevap bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan oto kredisi hakkında net ve açıklayıcı bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.

Taşıt Kredisi İhtiyacı için Citibank Fırsatları

Yeni bir araba almak veya eskiyen arabanızı yenilemek istediğinizde, Citibank’a bireysel kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurularını çok kısa sürede sonuçlandıran Citibank, müşterilerinin taşıt kredisi ihtiyaçlarına sağladığı hızlı geri dönüşle de farkını ortaya koymaktadır. Dönem dönem kredi kampanyaları da düzenleyen Citibank’tan 48 aya kadar taksitlendirme ile kredi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Güncel Citibank kredi kampanyalarını öğrenmek için internet bankacılığından ve telefon bankacılığından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Citibank aracılığıyla MTV ödeme sürecinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilir; CitiDirect İnternet Bankacılığı’nı kullanarak, 2016 MTV fiyatları hakkında bilgi alabilir ve 2016 MTV hesaplama işlemlerinizi kolaylıkla yürütebilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar