Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Yapı Kredi Taşıt Kredisi

1944’den Bu Yana En Yeni Hizmetleri Veren Banka: Yapı Kredi

1944 yılından beri Türkiye’deki insanlara en yeni hizmetleri vermeyi hedefleyen Yapı Kredi Bankası, günümüzde 1024 şubesi ile içerisinde bulunduğu pazarın liderlerinden olmayı sürdürüyor.

Hayalinizdeki araca ulaşmak istiyor ancak bu aşamada ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, Yapı Kredi Bankası’nın sizler için sunmuş olduğu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde pek çok kişi bankanın taşıt kredisi seçenekleri arasından kendine en uygun olanlar arasından tercihlerini yapabiliyor. Avantajlı faiz oranlarına sahip olan oto kredisi çeşitleri sayesinde artık hayalinizdeki otomobil modeline sahip olmak oldukça kolay.

Hem Sıfır Araç Hem de İkinci Araç Alımlarınızda Kullanabileceğiniz Uygun Kredi Fırsatları

Kampanya Grubu 1 ve 2 olarak ayrılan taşıt kredisinde vade farkı 48 aya kadar çıkıyor. Vade farkına bağlı olarak faiz oranlarında da değişimler görülebiliyor. Üstelik Yapı Kredi tarafından sizlere sunulan bu kredi türünde yalnızca sıfır araçlar değil, aynı zamanda ikinci el araçlar da kampanya kapsamında kredi ile satın alınabiliyor. 20.000 TL’den başlayan kredi tutarı, istenilen araca bağlı olarak 40.000 TL’ye kadar ulaşabiliyor. Kredi hesaplamasının yapılması sonrasında en doğru sonucu elde etmek istediğinizde kredi hesaplama aracını kullanarak istemiş olduğunuz taşıt kredisi ile alakalı sonuçları elde edebilirsiniz.

MTV Ödemeleri Yapı Kredi ile Artık Çok Kolay

Araç sahibi olan kişilerin yaşamış oldukları en büyük sorunlardan bir tanesi ise motorlu taşıtlar vergisidir. 2016 MTV fiyatları güncellendikten sonra da isteyen herkes kredi ödemelerini Yapı Kredi Bankası üzerinden oldukça kolay bir şekilde ödeyebilirler. Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere, 2 kere ödenmesi gereken motorlu taşıtlar vergisi, her araç tipine göre farklı olarak hazırlanıyor.

Geçmiş döneme kadar yalnızca vergi dairesine gidilerek ödenilen bu vergi günümüzde birçok farklı şekilde ödenebiliyor. Bunların başında ise Yapı Kredi World Kart ile yapabileceğiniz ödemeler geliyor. Gerek bankanın kendi internet sitesinde gerekse kredi kartının ya da vergi dairesinin internet sitesinden ödeme yapabilirsiniz. Üstelik bankanın kartları ile yapılacak MTV ödemelerinde belirli bir orandan fazla borç ödeme işleminde taksit uygulanıyor.

Yani daha öncesinde MTV ödemelerinde zorluk yaşamışsanız ve tekrardan nasıl bir ödeme yapılacağını bilmiyorsanız korkmanıza gerek yok. Artık yapmanız gereken şey oldukça basit. Ödemeler gecikmeden size en uygun ödeme yöntemini seçiyor, sonrasında da Yapı Kredi’nin sağladığı kolaylıklar ile motorlu taşıtlar verginizin geri ödemesini yaparken daha öncesinde olmadığı kadar avantajlı bir hale geliyorsunuz.

2016 MTV hesaplama işlemlerini bankanız Yapı Kredi sayesinde kolaylıkla yapabilir, 2016 MTV fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar