Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

OdeaBank Taşıt Kredisi

Odeabank’ın cazip oranlı taşıt kredileri sayesinde araç sahibi olmayı ertelemenize gerek kalmaz. Bütçenize uygun taşıt kredileri ile kolayca araç sahibi olabilirsiniz.

Herkesin Değil Sizin Bankanız Odeabank

Bank Audi sal iştiraki olan Odeabank 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş, aynı yıl 20 Haziran’da faaliyet izni almak için hazırlıklarını tamamlayarak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na başvuru yapmıştır. 2012 yılının Ekim ayında iznini alarak bankacılık faaliyetlerine başlayan Odeabank ilk olarak Maslak, Güneşli ve Kozyatağı şubeleri ile hizmet vermeye başlamıştır. 2015 yılında şube sayısını 54’e çıkaran Odeabank aynı zamanda müşterisi sayısını da %67 oranında arttırdı.

Odeabank,  2002 yılından beri her sene düzenlenen ve global alanda işletmecileri ve işletmeleri tanıtan Stevie Awards’ın 2015 yılında 12.si düzenlenen ödül töreninde 11 farklı dalda ödül almıştır. Türkiye’nin en iyi mobil bankacılık uygulaması ödülüne layık görülen banka, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çözümleri ile rakiplerinin önüne geçmeyi hedefliyor. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çözümleri ile her daim ileride olmayı hedefleyen Odeabank Türkiye’nin en iyi mobil bankacılık uygulaması ödülüne layık görüldü. Bankanın bu aldığı ödüller global arenadaki başarısını kanıtlar niteliktedir.

Avantajlı Taşıt Kredisi Oranları Odeabank Ayrıcalığıyla

Sıfır kilometre ve ikinci el taşıt kredisi ihtiyaçlarınızı Odeabank’ın cazip koşullarından yararlanarak karşılayabilirsiniz. 48 aya kadar vade seçenekleri ile oto kredisi sunan bankanın esnek ödeme imkanlarından yararlanmak için en yakın Odeabank şubesine gidebilir ya da müşteri hizmetlerinden bilgi alarak başvuru yapabilirsiniz. Sıfır kilometre araç alımlarınızda kullanacağınız oto kredilerinde kredi tutarının proforma faturada bulunan nihai taşıt değerine oranı 50.000 TL altındaki taşıtlar için en fazla %70 olabilir. 50.000 TL’nin üzerinde kalan değer için bu oran en fazla %50 olarak belirlenmiştir. İkinci el taşıt kredisi kullanmak isteyenler için bu oran aracın kasko değeri üzerinden hesaplanır. Odeabank’ın ilk yıl sadece kullandığınız kredinin faizini ödeyerek nakit akışını rahatlatmanızı sağlayan seçeneklerinden ve müşterilerine özel kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

2016 MTV Hesaplama İşlemleri Odeabank ile Çok Kolay

Aracınızın yaşı, motor silindir hacmi ve araç tipi bilgileri ile 2016 MTV fiyatları hakkında Odeabank’tan detaylı bilgi alabilirsiniz. 2016 MTV hesaplamaları ve ödemeleri ile ilgili bilgilerin yanı sıra taksit tutarları ve yıllık vergi miktarlarına dair tutarları da öğrenebilirsiniz. Motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinizi Odeabank şubeleri, internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamaları ile yapabilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar