Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

ICBC Turkey Taşıt Kredisi

Tekstilbank, yeni adıyla ICBC bank

Tekstilbank, Tekstil sektörünün başarılı operasyonlar yürüttüğü, ülke sanayisinde önemli bir mihenk taşı olduğu seksenli yılların sonlarına doğru kuruldu. 1986 yılında tekstil sektörünün önemli aktörlerinden Akın Grubu’nun kurduğu banka, 1992 yılında 96 tekstil firmasının kurduğu GSD Dış Ticaret A.Ş ortaklığı ile hızla büyümeye devam etti. Kısa süre zarfında uluslar arası bankalar arasına giren Tekstilbank, 2006 yılına gelindiğinde %42 büyüme hızına ulaşmıştı. Tekstil sektörü odaklı bir banka olduğu için, ihracat finansmanı konusuna oldukça önem veren Tekstilbank, bireysel bankacılık hizmetleri de vermeye başladı. Tekstil sektöründe yaşanan sıkıntıların yansımaları sonucu, 2008 yılında şubelerinin bir kısmını kapatmak zorunda kalan Tekstilbank, 2014 yılı nisan ayı itibariyle dünyanın en büyük bankaları arasında yer alan Çin merkezli ICBC’ye hisselerinin büyük bir kısmını devretti.

Açık adı Industrial and Commercial Bank of China olan ICBC, mart 2015’de resmi olarak Tekstilbank’ı satın almıştır ve 13 Kasım 2015 itibariyle Tekstilbank’ın unvanı ICBC Turkey Bank Ananim Şirketi olarak değiştirilmiştir. ICBC Turkey, kurumsal, ticari, KOBİ bankacılığı ve bireysel bankacılık konularında hizmetlerine devam etmektedir.

ICBC Turkey (Eski Tekstilbank)’dan taşıt kredisi alabilirsiniz

ICBC Turkey, bireysel bankacılık kapsamında müşterilerine taşıt kredisi hizmeti veren bankalar arasındadır. Eski adıyla Tekstilbank, yeni adıyla ICBC Turkey’den hem “0” kilometre, hem de ikinci el araç için oto kredisi alabilirsiniz.

Eğer “0” kilometre araç almak istiyorsanız, Tekstilbank-ICBC Turkey’den aracın anahtar teslim fiyatının 50.000 TL’lık kısmına %70 oranında, kalan miktarın ise %50’sine oto kredisi alabilirsiniz. Tekstilbank’dan alacağınız taşıt kredisi yanında dilerseniz bankanın sunduğu trafik ve kasko sigortası olanaklarını da değerlendirmeniz mümkündür.

Müşterilerine 3 yaşına kadar olan yerli araçlar için ve 5 yaşına kadar olan yabancı araçlar için kasko bedelinin %50’si oranında ikinci el oto kredisi hizmeti sunan ICBC Turkey (Tekstilbank), esnek ve uygun kredi vadeleri de sağlayan bir bankadır.

Taşıt kredisi başvurusu için, diğer bankalarda da istenen gelir belgesi ve araç proforma faturası gibi standart belgelerin yanısıra ICBC bank, kefil de istemektedir. ICBC Turkey, müşterilerine alacakları kaskolu taşıt kredisi için faiz oranında indirim avantajı sunmaktadır.

2016 MTV fiyatları ve MTV ödemeleri

Yeni satın alacağınız veya mevcut aracınız için ödemeniz gereken 2016 mtv fiyatları için https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_HSP_MTV bağlantısına tıklayarak öğrenebilirsiniz. 2016 mtv hesaplama yapmak için internet vergi dairesini kullanabileceğiniz gibi, mtv ödemelerinizi de yukarıdaki aynı bağlantıdan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Eski Tekstilbank, ICBC olarak birkaç aydır hizmet verdiği için, mtv ödemeleri konusunda henüz internet sitesindeki bilgileri güncellememiştir.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar