Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Bank Pozitif Taşıt Kredisi

Bank Pozitif, kurulduğu günden bugüne müşterilerine yaklaşık 4,5 Milyar Amerikan doları tutarında kredi sağlamıştır. BankPozitif, bütün kredi çeşitlerine farklı seçeneklerle sahip olabilmenize yardımcı olur.

BankPozitif Taşıt Kredisi

Artan araç nüfusu ile taşıt kredileri günümüzde en çok tercih edilen kredi çeşitlerinden biri  haline gelmiştir. BankPozitif, satın almak istediğiniz araç ister sıfır kilometre ister ikinci el olsun size özel 48 aya varan vade seçenekleriyle taşıt kredisi imkanları sunar.

BankPozitif müşterilerine; 50.000 TL’ye kadar satın almak istedikleri taşıtlar için fatura bedelinin %75’ine kadar; 50.000 TL üzeri fiyatlarda satın almak istedikleri taşıtlar için fatura bedelinin %50’sine kadar taşıt kredisi verir. BankPozitif’in özel oto kredisi kampanyaları sayesinde, düşük faiz oranları ile hiç bir ekstra ücret ödemeden, dosya masrafsız kullanabilirsiniz. Aylık taksit ödemelerinizde, “azalan ödeme” veya “aylık eşit taksitli ödeme” seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Düşük KKDF ve BSMV oranlarıyla taşıt kredinize sahip olabilrsiniz. BankPozitif taşıt kredisinde sigorta koşulu bulunmaz. Banka, sigortayı müşterilerinin tercihine bırakmıştır. BankPozitif size kefilsiz kredi kullanma imkanı da tanıyarak uygun şartlara sahip olmanız halinde banka zorlamalarıyla karşılaşmadan kredi almanıza destek olmaktadır.

BankPozitif Taşıt Kredisine Nasıl Başvurulur?

İsterseniz kredinize BankPozitif şubelerinden başvurabilir; isterseniz banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, tüm kredi başvuru işlemlerini internet üzerinden tamamlayabilirsiniz. Taşıt kredinize BankPozitif resmi internet sitesinden (https://www.bankpozitif.com.tr/Tr/Bireysel/e_kredi…) kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz mütakiben yetkililer size ivedilikle dönüş yapar, kredilendirme koşullarıyla alakalı size detaylı bilgileri iletirler. Ayrıca BankPozitif; taşıt kredinize, ibraz etmeniz gereken belgeler ve imzalamanız gereken evraklar için şubeye gitmenize gerek kalmadan, sizin bildireceğiniz bir adreste işlemlerinizi kolaylıkla yapma alternatifini sunar. Temsilciler belirttiğiniz adrese, sizin belirlediğiniz randevu saatinde gelerek tüm prosedürleri hızlı ve kolay bir şekilde hallederler.

Taşıt Kredisi ve MTV Ödemeleri

Kredinizi aldıktan sonra, taksit ödemelerinizi, BankPozitif’te açılan kredi hesabınıza ister ATM’lerden isterseniz başka bankalardan EFT yoluyla yapabilirsiniz. 2016 MTV fiyatları hakkında bilgi alıp, gerekli miktarı hesabınıza kredi taksit tutarını yatırdığınızda günü gelen krediniz BankPozitif hesabınızdan otomatik olarak çekilecektir. Ayrıca BankPozitif; kredi ödemelerinizde size kolaylık sağlamak adına Denizbank ve Ptt ile anlaşmalıdır. İsterseniz kredi ödemelerinizi Denizbank veya Ptt şubelerine masrafsız şekilde yatırabilirsiniz. BankPozitif şubeleri MTV(Motorlu Taşıt Vergisi) ödemelerini kabul etmemektedir.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar