Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

FibaBanka Taşıt Kredisi

Araç satın almak için ihtiyacınız olan kredi desteğini Fibabanka’dan alabilirsiniz. İşinizi büyütmek, gönlünüzce yolculuk yapmak ya da şehir içi ulaşımınızı daha konforlu hale getirmek için ihtiyacınız olan aracı Fibabanka’nın cazip oranlı taşıt kredisi ile alabilirsiniz.

Destek Fibabanka’nın İşi

2010 yılının Aralık ayında Fiba Grup bünyesine katılan Fibabanka Anonim Şirketi bireysel ve ticari hizmetler sunan bir Türk bankasıdır. Türkiye ekonomisinin yoğun olarak dağıldığı şehirlerde 62 şubesi ile hizmet veren banka 2015 yılında International Finance Corporation ve European Bank for Reconstruction and Development ile ortalık yaparak gücüne güç katmıştır. 2020 yılına kadar hedefini orta ölçekli bankalar arasında yer almak belirlemiştir. Hedefi doğrultusunda ayrıcalıklı hızlı hizmet, şeffaflık, topluma ve çevreye saygı değerleri ile ilerlemektedir.

Cazip Taşıt Kredisi Seçenekleri Fibabanka’da

Tüm sıfır kilometre ve ikinci el oto kredisi ihtiyaçlarınızda yanınızda olan Fibabanka’nın 48 aya varan vade seçenekleri ve esnek ödeme planları ile araç sahibi olabilirsiniz. Alabileceğiniz taşıt kredisi, sıfır kilometre araçlar için proforma fatura bedeli üzerinden, ikinci el araçlar için kasko değeri üzerinden hesaplanır. Fatura veya kasko bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmının %70’ini, 50.000 TL üzerinde kalan tutarın %50’sini taşıt kredisi olarak alabilirsiniz. Nüfus cüzdanı, çalışanlar için gelir belgesi, firma sahipleri için vergi levhası, son üç yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu yanında üzerine kredi kullanmak istediğiniz aracın sıfır kilometre ise proforma faturası, ikinci el ise ruhsat fotokopisi ile size en yakın Fibabanka şubesinden oto kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Taşıt krediniz ile ilgili şubeye gitmeden bilgi almak ve online başvuru yapmak için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olmadan da kullanabileceğiniz online başvuru aracı ile taşıt kredisine dair merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir, üzerine kredi kullanmak istediğiniz araca göre kredinizi hesaplatabilirsiniz.

2016 MTV Ödeme İşlemlerinizi Fibabanka ile Anında Yapın

2016 mtv hesaplama ve ödeme işlemleriniz için sahip olduğunuz araçla ilgili bazı bilgilere sahip olmanız yeterlidir. 2016 mtv fiyatları hakkında bilgi almak için aracınızın tipi, yaşı ve motor silindir hacmi gibi kolay ulaşılabilir bilgilere sahip olmanız yeterli olacaktır. Tüm Fibabanka şubeleri, cep şube uygulaması ve internet bankacılığı ile motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Vergi dönemlerine özel olarak Fibabanka’nın müşterilerine özel sunduğu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar