Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

TEB Taşıt Kredisi

2005 yılında dünyanın en köklü bankalarından birisi olan BNP Paribas ile ortaklık kurmuş, 2011 yılında ise aynı bankaya bağlı olan Fortis Bank ile birleşerek büyümesine devam etmiştir. Halen daha çoğunluk hisseleri BNP Paribas’da bulunmaktadır.

TEB, güncel olarak 5 milyonun üzerinde müşteriye ve 500’ün üzerinde şube, 1400’ün üzerinde TEB Express başta olmak üzere internet bankacılığı ve çağrı merkezleriyle sürekli hizmet veren bir yapıdır. Taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, tarım kredisi, konut kredisi (mortgage) gibi kredi hizmetlerini hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine özel olarak sunar.

Hayallerinizdeki arabayı satın almak için de TEB aracılığıyla bireysel ve kurumsal taşıt kredisi alabilirsiniz. Taşıt kredisinde 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilir ve hayalini kurduğunuz araca kolayca sahip olabilirsiniz. Oto kredisi almadan önce kolayca istediğiniz kredi tutarını girerek hesaplama yapabileceğiniz uygulamalar da bulunmaktadır. Kredi hesaplama seçenekleri ile istediğiniz vade ve kredi tutarına göre taksit belirleyebilir, dilerseniz kolayca başvurabilirsiniz.

Aynı şekilde ikinci el araç kredisi de TEB’in size sunduğu seçenekler arasında yer almaktadır. Gerekli evraklara ek olarak sadece araç ruhsatı talep edilir. İkinci el taşıt kredisi almadan evvel de talep ettiğiniz kredi tutarını ve vadeyi belirterek ödeme planı ve faizler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ardından başvurunuzu yaparak şubeler aracılığıyla kolayca işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Ticari taşıt kredisi, bireysel taşıt kredilerine ek olarak bazı evraklar gerekir. Bu evrakları tamamlamanız halinde aynı şekilde kolayca vade ve tutar hesaplayabilir, şubeler aracılığıyla kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve onaylanması halinde kolayca kredinizi kullanabilirsiniz.

Aracınız ile alakalı MTV ödeme gibi işlemleri de TEB aracılığıyla yapmak mümkündür. Ruhsat kimin üzerine olursa olsun kolayca 2016 MTV hesaplama yapabilir ve ödemelerinizi dilerseniz internet, dilerseniz de şubeler aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirisiniz. MTV ödeme işlemlerinize 3 taksit seçeneği de sunulan avantajlardan birisidir. Böylece bütçenizi sarsmadan 2016 MTV fiyatları ile ödemelerinizi taksitlendirerek bütçenize uygun olacak şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Araç satın alım kredisi ve motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri gibi işlemleri kolayca yapabileceğiniz bir bankadır. Detaylı bilgiler, taksit avantajları ve faizler ile alakalı güncel rakamları şubelerden ya da banka bilgi sayfasından görmeniz mümkündür.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar