Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

A Bank Taşıt Kredisi

ABank ayağınızı yerden kesme hayalinizi hemen gerçekleştirebilmeniz için bütçenize uygun faiz oranları ve ödeme planları sunuyor.

ABank ile Mutlu Bankacılık

ABank 1991 yılında Doğan Grubu’nun bünyesinde bankacılık faaliyetlerine başlamıştır. ABank’ın mevcut 65 şubesinin Türkiye genelindeki dağılımı ülke ekonomisinin %75’lik kısmını bulunduran bölgelerde bulunuyor. 3000’den fazla KOBI ile çalışan ABank, 2007 yılında 2,2 milyar dolar aktif büyüklüğüne ve 1,8 milyar dolar dış ticaret hacmine sahip olarak finans hayatına devam ediyor. ABank müşterilerine dürüstlük ilkesinden ödün vermeden ekonomi mantığı çerçevesinden mükemmel hizmeti sunmayı amaçlıyor. Bu amacı doğrultusunda çalışanlarının yüksek motivasyonunu sağlarken bankacılığın disiplininden ödün vermeden sağladığı farklı hizmet anlayışı ile başarılı bir profil çiziyor.

ABank Taşıt Kredisi

ABank “Herkesin bir arabası olsun.” sloganı ile taşıt kredisinde uzun vade ve düşük faiz oranları sunuyor. Bankadan alacağınız taşıt kredisinin 3 ay ile 48 aya varan vade seçenekleri ile araç sahibi olmak mümkün hale geliyor. Uzun vade seçeneklerinin yanı sıra ihtiyacınız olan oto kredisi için uygun faiz oranları sunan ABank’ın bu imkanlarından hemen en yakın şubeye giderek yararlanabilirsiniz. 0 kilometre araç için fatura bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmının %70’i, 50.000 TL’nin üzerindeki kısmın %50’sine karşılık gelen miktarlarda taşıt kredisi kullanabilirsiniz. 2. el araç taşıt kredisi kullanımında ise alabileceğiniz kredi miktarı aracın kasko bedeli üzerinden hesaplanıyor. 50.000 TL’lik kasko bedelinin %70’ini, 50.000 TL’nin yukarısında kalan kısım için kasko bedelinin %50’sini oto kredisi olarak kullanabilirsiniz. Taşıt kredisi başvurusu yaparken nüfus cüzdanı, adres teyit belgesi, gelir belgesi ve 0 km. araçlar için proforma faturasını ya da 2. el araçlar için kasko bedelini yanınızda bulundurmanız yeterli oluyor. ABank kefil ya da teminat isteme hakkını her zaman saklı tutsa bile taşıt kredisi almak istediğiniz aracı bankaya teminat göstererek kredinizi alabilirsiniz.  2. el araçlar için yapacağınız taşıt kredisi başvurularında aracın 5 yaşını aşmamış olmaması gerekiyor.

ABank MTV Ödemelerini Kolaylaştırıyor

Motorlu taşıtlar vergisi ödeme işlemlerinizi ABank ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ABank şubeleri ve ABank internet bankacılığı üzerinden 2016 MTV ödeme işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. 2016 MTV fiyatları ve 2016 MTV hesaplamaları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için aracınızın cinsi, aracınızın yaşı ve aracınızın motor hacmi gibi bilgileri bilmeniz yeterli oluyor. Sahip olduğunuz bu bilgileri kullanarak 2016 MTV fiyatları hakkında en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar