Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

HSBC Taşıt Kredisi

Dünya Genelinde 10.000’den Fazla Ofis ve 300.000’in Üzerinde Çalışan

HSBC sözcüğü, bankanın “Hong Kong and Shangai Banking Corporation” isminin kısaltmasıdır. 2015’de 150. yaşını kutlayan ve dünyanın en eski ve köklü bankalarından biri olan HSBC, Hong Kong’da 1865 yılında kurulmuştur. 1839’da Hong Kong’un İngilizlere geçmesi sonrasında bankanın genel merkezi Londra’ya taşınmış olup banka günümüzde de Londra merkezli olarak çalışmalarına devam etmektedir. Dünya genelinde 10.000’den fazla ofisi, 300.000’in üzerinde çalışanı ve milyonlarca müşterisi ile bankacılık sektörünün öncülerindendir. Sektörde en gelişmiş teknolojileri kullanan HSBC’nin kendini sürekli yenileyen internet, interaktif TV, telefon, cep telefonu bankacılık özelliklerinin yanı sıra, e-ticaret fonksiyonu da bulunmaktadır.

Kefilsiz Taşıt Kredisi İmkanı HSBC’de

HSBC bankasından “0” kilometre veya 2. el oto kredisi alabilirsiniz. HSBC, almak istediğiniz aracın değeri 50.000 TL’nin üzerinde ise 50.000 TL’lik bölümü için %70, kalan bölümü içinse %50 oranında kredilendirme yapmaktadır. HSBC’den alacağınız taşıt kredisi, maksimum 48 aylık geri ödeme planına sahiptir.

HSBC, taşıt kredisi alan müşterilerine “erken ödeme”, “ara ödeme” ve “otomatik ödeme” gibi kolaylıklar sunmaktadır. Faiz oranları dönemsel olarak değişiklik gösterdiği için güncel bilgilere banka şubelerinden ulaşabilirsiniz. Tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajı da bulunmakta olup taşıt kredilerinde kefil istenmemekte, sadece taşıt teminatı talep edilmektedir.

HSBC oto kredisine başvururken hazır etmeniz gereken evraklar; kimlik belgesi, ücretli çalışanlar için son ayın maaş bordrosu, bordro yerine antetli kağıt verilmişse şirketin imza sirküleri, serbest çalışanlar için vergi levhası, işletme sahibi için ticaret sicil gazetesi, aracın proforma faturası ve başvuru formunda belirtilen adrese ait yeni tarihli bir faturadır. Banka, gerekli gördüğü durumlarda ek belgeler ve teminatlar isteme hakkını saklı tutmaktadır.

MTV Sürecini Kolaylaştıran Banka: HSBC

HSBC, satın alınan taşıtın MTV (motorlu taşıtlar vergisi) ödemelerinde müşterilerine kolaylıklar sunan bankalar arasında yer almaktadır. Diğer birçok vergi çeşidini de ödeyebileceğiniz HSBC bankası şubelerinden, 2016 MTV hesaplaması yapabilir, 2016 MTV fiyatları konusunda bilgi alıp sorgulama yapabilir, kredi kartınız ile veya nakit hesabınızdan kolaylıkla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. HSBC, MTV ödeme dönemlerinde hazırladığı cazip kampanyalarla müşterilerine kolaylık sağlayan bir bankadır. Özellikle taksitli kampanyaları, MTV ödemelerinde tercih nedeni olabilmektedir.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar