Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Başvurusu Taşıt Kredisi

Katılım Bankaları Arasında Öncü Bir İsim

Kuveyt Türk, Özel Finans Kurumu statüsüyle 1989 yılında kurulmuş ve 2006’da Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş adını alarak bankacılık faaliyetlerine devam etmiştir. Faizsiz finans kurumları arasında dünya birinciliğini elinde tutan Kuveyt Finans Kurumu, Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın en büyük ortağıdır.

Kuveyt Türk, çağdaş, güvenilir hizmet anlayışı ile faizsiz bankacılık hizmetleri vermenin yanı sıra; ülkemizde başta tekstil, metal ve emlak sektörü olmak üzere çeşitli yatırımlara da imzasını atmış bir kurumdur. Ülke ekonomisine katkılarından dolayı Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı, İstanbul Ticaret Odası gibi kurumlar tarafından çeşitli ödüller almaya hak kazanmıştır. Sadece yurt içinde değil, yurt dışında da şubeleri bulunan Kuveyt Türk, bilgi çağının gerektirdiği teknolojilere çok önem veren, bu anlamdaki alt yapısını sürekli geliştiren bir banka olup ekonomik gücü ile Türkiye’deki katılım bankaları arasındaki öncü yerini muhafaza etmektedir. Diğer bankalarda olduğu gibi Kuveyt Türk’ten de ATM, internet bankacılığı, çağrı merkezi ve SMS hizmetleri alabilirsiniz.

Kuveyt Türk’ün Sağladığı Taşıt Kredisi Olanakları

İkinci el veya “0” kilometre araç satın almak istediğinizde ihtiyacınız olan taşıt kredisini Kuveyt Türk’ten alabilirsiniz. Faizsiz bankacılık hizmeti veren Kuveyt Türk’te oto kredisi alım süreci diğer bankalardan biraz farklı işlemektedir. Kuveyt Türk, istediğiniz aracı satın alır, üzerine kendi kârını ekleyerek seçtiğiniz taksitlerle size satar. Gerek birinci el, gerek ikinci el araç kredisi için Kuveyt Türk’te 48 aya kadar taksit seçeneği sunulmaktadır.

Araç kredisi ihtiyacınızı Kuveyt Türk’ten karşılamak istediğinizde banka şubelerindeki başvuru formlarını doldurmanız ve bazı standart belgeleri tamamlamanız gerekmektedir.

Kuveyt Türk, bir katılım bankası olduğu için peşinat ödemeden önce arabanın model, fiyat bilgilerini içeren proforma faturasını şubeye ulaştırmanız gerekmektedir. Banka, bu belgelere dayanarak istediğiniz aracı satın alır ve size satışını gerçekleştirir.

Kuveyt Türk’ten alacağınız ikinci el oto kredisinde 5 yaş sınırı vardır. Size en uygun ödeme planı ile araç finansmanını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

MTV Ödeme İşlemlerini Kolaylaştıran Banka: Kuveyt Türk

Diğer tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi MTV ödemelerinizi de isterseniz Kuveyt Türk hesabınızdan, isterseniz nakit olarak Kuveyt Türk şubelerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Günü geçmiş olsa dahi MTV ödemelerinizi Kuveyt Türk internet şubeleri de dahil olmak üzere, bankanın bütün şubelerinden online olarak yapabilirsiniz. Gelirler.gov.tr adresinden 2016 MTV fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, 2016 MTV hesaplama sürecinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kuveyt Türk’ten yapılacak olan MTV ödemelerinde tahakkuk fişi gösterme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar