Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

QNB Finansbank Taşıt Kredisi

Finansbank: “Bizce Mümkün” Mottosuyla Yola Çıkan Bir Banka

26 Ekim 1987’de Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş olan ve “Bizce Mümkün” sloganı ile müşterilerine her zaman daha iyisini sunmaya çalışan Finansbank, vermiş olduğu çeşitli kredilerle de ihtiyaçlarınızın kısa sürede karşılanmasına olanak sağlıyor. Ev isteyene ev kredisi vermekte olan banka, araç ihtiyacı olan kişilere de standart taşıt kredisi seçenekleri ve motosiklet kredisi seçenekleri ile destek olmaya devam ediyor.

Finansbank ile Oto Kredisi Alma Süreciniz Kolaylaşıyor

Her bütçeye uygun, esnek ödeme planlarıyla oto kredisi vermekte olan banka 0 km araçlarla 5 yaşa kadar olan araçlara 48 aya kadar vadeyle kredi verebiliyor. Ayrıca, 6-8 yaş arasındaki ikinci el araçlara da vade toplamı ile araç yaşı 10 yılı geçmeyecek şekilde ödeme planı oluşturulmasına olanak sağlıyor. Yani diyelim ki aracınız 7 yaşında; bunu 10 yıla tamamlamak için 36 ay kalıyor. Siz de ancak 36 ay vadeyle kredi alabiliyorsunuz.

Binek ve hafif ticari araç modelleri için kredi kullanabilmenize olanak sağlamakta olan banka, kredi ile satın almak istediğiniz aracı teminat göstermenize de olanak sağlıyor. Üstelik kredi masraflarını krediyle beraber aynı vade ve düşük faiz oranlarıyla ödeme olanağına da sahip olabiliyorsunuz.

MTV Ödemelerinde Online İşlem Rahatlığı

Finansbank kredi kartlarınızla online olarak MTV ödeme olanağına da sahip olabilirsiniz. Bu bakımdan bir araç satın almayı düşündüğünüz zaman Finansbank’ın sizlere sunmuş olduğu avantajlı kredi olanaklarından faydalanmanız yararınıza olacaktır. Banka, müşterilerine kredi kullanma konusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Araç kredisi almak isteyenlerin kimlik belgesi, ikametgah ya da son tarihli fatura, maaş bordrosu ya da gelir belgesi gibi standart belgelerin yanı sıra, araçla ilgili de bazı belgeleri getirmesi gerekiyor.

Satın almak istediğiniz araç 0 km ise proforma faturasını, ikinci el ise ruhsat fotokopisini getirmeniz yeterli olacaksa da banka gerekli görürse ek belgeler de isteyebileceğini belirtiyor. Banka 2016 MTV hesaplama konusunda size destek olurken bu hesaplama sonucunda motorlu taşıtlar verginizi kredi kartınızı kullanarak ödeme olanağını da sizlere sunuyor.

2016 MTV fiyatları konusunda herhangi bir bilginiz yoksa Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesine girdikten sonra e-işlemler seçeneğini seçip MTV dairesi seçeneğini seçmeniz gerekiyor. İstenen bilgileri girdikten sonra aracınızın ekranda çıkan vergi borcunu Finansbank kredi kartlarınızla rahatlıkla ödeyebilmeniz de mümkün. Bu açıdan banka vergi dairesine gitmeden motorlu taşıtlar verginizi rahatlıkla ödeyebiliyorsunuz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar