Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Halkbank Taşıt Kredisi

İkinci el taşıt kredisi ve sıfır taşıt kredisi ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Halkbank’ı tercih edebilir, bankanın sunduğu fırsat ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Kısaca Halkbank olarak bilinen Türkiye Halk Bankası A.Ş., cumhuriyetin kuruluşunun ardından kalıcı bir ekonomik kalkınma, sosyal denge ve toplumsal barışın devamını sağlamak için uygun koşullarla esnaf-sanatkar ve küçük meslek sahiplerine kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla 1938 yılında hizmete girmiş bir devlet bankasıdır.

1938 yılında faaliyete geçmesine karşın, ilk şubelerini 1950 yılından sonra açan Halkbank, bu süre içinde finansman sağladığı Halk Sandıkları kanalı ile kredi hizmetleri yürütmüş, 1964 yılı ile birlikte sermayesinin artırılmasının ardından sistemli olarak büyümeye başlamıştır. Bu dönemden sonra bankanın mevduat ve kredi hacmi giderek yükselmiştir.

Günümüzde Halkbank faaliyetlerini, Pazarlama, Krediler, Destek Hizmetleri, Şube Dışı Kar Merkezleri, Mali Kontrol ve Risk Yönetimi olmak üzere 5 ana başlık altında yürütüyor. Türkiye’nin en köklü bankalarının başında gelen, 2001 yılında Emlak Bankası ve 2004 yılında Pamukbank’ı bünyesine katarak gücünü arttıran Halkbank, 128.480 milyon TL aktif büyüklüğü ile günümüzde dünyanın büyük 159. bankası konumundadır.

Halkbank Güvencesi ile Taşıt Kredisi

Tamamen yerli sermaye ile hizmet veren Halkbank, ihtiyaç sahiplerine 48 aya kadar vadeli taşıt kredisi imkanı sunuyor. Cazip faiz oranları ile öne çıkan sıfır ve ikinci el taşıt kredileri, satın aldığı aracın kasko işlemlerini Halkbank aracılığı ile gerçekleştiren müşteriler için indirimli faiz oranları ile geliyor.

Sıfır otomobillerde, taşıt kredisi kullanmak isteyenler için, kredi tutarının taşıtın değerine oranı; taşıtın nihai fatura tutarı 50 bin TL’na kadar olanlarda %70, 50 bin TL ve üzeri olanlarda 50 bin TL’na kadar olan kısmı için %70, 50 bin TL’nin üstünde olan kısmı için %50 olarak uygulanıyor. İkinci el taşıt kredisi için ise, 5 yaşına kadar araçlar için kasko değeri esas alınıyor.

Halkbank, oto kredisi kullanan müşterilerine, artan veya azalan taksitli ödeme planı da sunuyor. Ayrıca, kredi taksitlerinizi gelirinize uygun olarak belirleyebiliyor ya da ilk taksitinizi 2 ay erteleyebiliyorsunuz.

Halkbank MTV Ödeme Seçenekleri

Devlet bankası olması sayesinde, Motorlu Taşıt Vergisi de dahil olmak üzere hemen hemen tüm vergi ödemeleri Halkbank şubelerinden gerçekleştirilebiliyor. Aracınızın 2016 MTV hesaplama işlemini Halkbank şubelerinden yaptırabiliyor ve bankanın sunduğu fırsat ve kampanyalardan faydalanarak MTV ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Taşıt kredisine ihtiyaç duyuyorsanız, bir Halkbank şubesine uğrayabilir veya halkbank.com.tr adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar