Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Türkiye Finans Taşıt Kredisi

Türkiye Finans ile hayallerinizin arabasına kavuşmak için beklemenize gerek kalmıyor. Sıfır kilometre ya da ikinci el tüm oto kredisine uygun ödeme seçenekleri ve cazip oranlardan yararlanarak hemen başvurabilirsiniz.

Türkiye’nin Finans’ı

Türkiye Finans, Türkiye’nin büyük iki grubu olan Boydak ve Yıldız Holding’in güçlerini birleştirmesi ile 2005 yılında kurulmuştur. Türkiye Finans Katılım Bankası adı ile 30 Aralık 2005’den beri faaliyet gösteren bankanın 265 şubesi 4.000’i aşkın çalışanı ile hizmet verir. 2008 yılında Suudi Arabistan’ın en büyük bankalarından birisi olan The National Commercial Bank ile ortaklık yapan Türkiye Finans bu hamlesi ile gücüne güç katarak büyümeye devam etmektedir. 2015 yılında aldığı “En İyi Performans Gösteren Çağrı Merkezi” ödülü ile müşteri odaklı çalışmalarının altını çizen banka aynı yılda “Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası” ödülünün de sahibi olmuştur. İlkeli finansman ve yatırım sağlayan öncü kaynak olma hedefi ile yola çıkan Türkiye Finans, bu yolda emin adımlarla ilerler.

Taşıt Kredisi Finansman Desteğinde Türkiye’nin Finans’ı

Gerçek kişilere katılım bankacılığı prensiplerinde uygun şartlarla taşıt finansman desteği sunan Türkiye Finans ile hayalleriniz gerçek oluyor. 0. km araç satın almak için aracın proforma faturası üzerinden kredi miktarınız belirlenir. Fatura bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmının %70’ini, 50.000 TL’nin üzerinde olan kısmının %50’sini taşıt kredisi olarak kullanabilirsiniz. 2. el taşıt kredisi kullanırken bu değerler aracın kasko bedeli üzerinden hesaplanır. Resimli kimlik, gelir belgesi, işletme sahipleri için vergi levhası, onaylı bilanço, gelir tabloları ve kuruluş belgeleri, finansman konusu olan aracın 0 km. ise proforma faturası 2.el ise ruhsat fotokopisi ile size en yakın Türkiye Finans şubesine uğrayarak oto kredisi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. 48 aya kadar vadeli cazip oranlı taşıt finansman desteğinden hemen yararlanabilirsiniz.

Türkiye Finans 2016 MTV Ödeme İşlemlerini Kolaylaştırıyor

Türkiye Finans şubeleri, internet şubesi, mobil şube uygulamaları ile 2016 yılı motorlu taşıtlar vergisi ödemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Vergi ödeme dönemlerinde Türkiye Finans müşterilerine özel sunulan kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 2016 MTV hesaplaması için araç tipi, motor silindir hacmi, araç yaşı bilgilerine sahip olmanız yeterli. Sadece araç plakanızla 2016 mtv ödeme işleminizi  Türkiye Finans’ın online 2016 MTV ödeme aracı ile yapabilirsiniz. Tüm vergi ödemelerinizde desteğini sunan Türkiye Finans ile vergi dönemlerinde işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar