Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Şeker Finans Taşıt Kredisi

2008 yılında İstanbul Mortgage Finansman A.Ş adıyla kurulan ve 2010 yılında Şekerbank bünyesine girerek hizmetlerine devam eden Şeker Finans, geçtiğimiz 2015 yılından itibaren bireysel finansman kredisi hizmetlerini de devreye sokmuştur. 30 yıla kadar vadeli konut kredisi hizmetiyle adını duyuran Şeker Finans’dan, tüketiciler artık 3 yıla kadar vadeli finansman kredisi ve “Can Simidi Finansman Kredisi” gibi bireysel kredi ihtiyaçlarını da giderebilmektedirler.

Şeker Finans’dan bireysel finansman kredileri alabilirsiniz

Müşteri odaklı çalışma şeklini prensip edinmiş olan Şeker Finans, kredi başvurularına çok hızlı yanıt veren bir kuruluştur. “Taşıt kredisi” başlığı altında tanımlanan bir hizmeti olmayan kuruluştan bireysel finansman kredisi ve “can simidi” kredisi alabilirsiniz. Şeker Finans, müşterilerine sunduğu bireysel finansman kredisi karşılığında ev teminatı istemektedir. 36 aya kadar taksitlendirme yapılan bu kredileri almak için, teminat olarak gösterdiğiniz evin onaylanma süreci gibi bir detayla karşılaşırsınız. Kredi onayı için Şeker Finans tarafından belirttiğiniz eve ekspertiz gönderilmekte ve karşılığında belirli bir ekspertiz ücreti istenmektedir. Şeker Finans, bireysel finansman kredileri verirken çiftçilere ve esnafa gerek taksitlendirme, gerekse faiz oranlarında özel avantajlar sunan bir kuruluştur. Bu meslek gruplarının iş özelliklerine göre alışılagelmiş aylık ödemelerin haricinde 3 ayda bir, 6 ayda bir, hatta yılda bir ödeme seçenekleri düşünülmüştür. Tüm bu bilgileri edindikten sonra, dilerseniz başka bankalardan taşıt kredisi çekmek yerine, Şeker Finans’dan bireysel finansman kredisi alarak araç sahibi olma seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Şeker Finans internet sitesinde yer alan “kredi ödeme ve faiz hesaplama” modüllerinden yararlanarak bireysel kredi finansmanı planlamanızı yapabilirsiniz.

Şeker Finans’ın müşterilerine sunduğu bir diğer hizmeti ise “can simidi” adını verdikleri özel bir kredi türüdür. Şeker Finans’dan alacağınız can simidi kredisi ile başka bankalara olan bütün borçlarınızı kapatabilir, taksitlerinizi düşürüp yeniden yapılandırarak ödeme dengenizi sağlayabilirsiniz. Başka bankalardan aldığınız ve ödeme sıkıntısı çektiğiniz oto kredisi, ev kredisi ya da kredi kartı borçlarınızı Şeker Finans “Can Simidi” finansmanı ile ödeyebilmeniz için kurum sizden bir evi teminat olarak göstermenizi istemektedir.

2016 MTV fiyatları ve MTV ödemeleri

Şeker Finans’ın mtv ödeme konusunda bir hizmeti şu an için bulunmamaktadır. 2016 MTV fiyatlarını öğrenmek için https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_HSP_MTV linkine tıklayabilirsiniz. Bu bağlantıdan, 2016 MTV fiyatları konusunda bilgi alabileceğiniz gibi, 2016 MTV hesaplama modülü ile kolayca borcunuzu öğrenebilir ve MTV ödeme işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar