Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

A&T Bank Taşıt Kredisi

A & T Bank, 1977 yılında kurulmuştur. Arap Türk Bankası adıyla başladığı hayatına A&T BANK olarak, devam ediyor.Türkiye ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika arasındaki ticaret işlemlerinde uzmanlaşan ilk Türk bankası olarak biliniyor. A&T BANK, Türkiye ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi’ndeki en güçlü finans kurumları arasında yer alan hissedarlar tarafından destekleniyor. A&T BANK’ın en büyük ortağı, aktiflerinin değeri 18 milyar doları aşan The Libyan Foreign Banktır . The Libyan Foreign Bank’ın sahibi,  %100 hisse ile Libya Merkez Bankasıdır. Türkiye’nin en büyük iki bankası; İş Bankası ve Ziraat Bankası ise diğer ortaklar arasında yer alıyor. 33’ü yerli, 130’u uluslararası olmak üzere toplam 35 ülkeye yayılmış muhabir ağı, yaklaşık 400 banka ile SWIFT bağlantısı ve pek çok  ülkedeki güçlü ticari ortaklarıyla ihtiyaç duyulan her yerde çözüm sunuyor.

A & T Bank, bankacılık sektörünün pek çok alanında aktif faaliyet gösteriyor. Bu alanlar, Yatırım ürünleri, Kredi ürünleri, Dış Ticaret Ürünleri, Nakit yönetim Ürünleri ve Hazine Ürünleri olarak sıralanıyor.

Yatırım Ürünleri, vadeli ve vadesiz TL ile vadeli ve vadesiz döviz hesaplarından oluşuyor. Müşteri ihtiyacına göre seçilebilecek herhangi bir hizmet, online veya şubelerden sağlanabiliyor.

Kredi Ürünleri, nakdi ve gayri nakdi krediler seçeneklerini içeriyor.  Özellikle firmaların kredi, nakit  ve çek işlemlerini yapmak ve isteklerini karşılamak için kolaylıklar sağlanabiliyor. Bu seçenek içerisinde taşıt kredisi veya oto kredisi yer almıyor.

Dış Ticaret Ürünleri, Eximbank kredileri, kabul/aval kredileri ile çeşitli ödeme şekilleri ve döviz havalesi(SWIFT) alternatiflerinden oluşuyor. Akreditif, vesaik veya mal mukabili ödeme işlemlerini de A & T Bank üstleniyor.

Nakit Yönetim Ürünleri, firmalara çek karnesi, Türk Lirası ve döviz havalesi seçeneklerini sunarak, işlemlerini güvenle yapmalarını sağlıyor.

Hazine Ürünleri, devlet tahvili, hazine bonosu, repo, Eurobondlar, yerli ve yabancı şirket tahvilleri gibi ürünler de A & T Bank ın sundukları arasında yer alıyor.

A & T Bank, tüketiciye sunduğu ihtiyaç kredileri ile de çözüm yaratıyor. Her türlü ihtiyaç için gereken nakiti, uygun koşullarla sağlayabilen banka, uygun faiz oranlarıyla bu kredi ile taşıt alınmasını bile mümkün kılıyor. Kişilerin ödeyeceği 2016 mtv fiyatları belirlendikten sonra, kredi kartı veya nakit olarak tahsil edilebiliyor. Bu ücreti bilmeyenler ise 2016 mtv hesaplama ile öğrenebiliyorlar. Gelir İdaresi Bakanlığını ile Anlaşmalı Bankalar listesinde yer alan bankada MTV ödeme yapılabiliyor.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar