Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Anadolu Bank Taşıt Kredisi

1997 yılında Habaş Grubu tarafından kurulan Anadolubank, Türkiye’nin genç, hızla gelişen çağdaş bankaları arasında yer almaktadır. 3 şubeyle kurulan Anadolubank, bugün 100’den fazla şube ve 2000’in üzerinde çalışanla hizmetlerine devam etmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletmelere sağladığı finansman kredileri ile ön plana çıkan Anadolubank, bireysel ve ticari bankacılık faaliyetlerini de kurulduğu günden bu yana, yükselen bir başarı ivmesiyle sürdürmeye devam etmektedir. Müşterilerine ihtiyaç odaklı hizmet vermeyi misyon edinen Anadolubank, genç yaşına rağmen sağladığı ulusararası kredi hizmetleriyle dış pazara da açılmayı başarmıştır.

Marka gözetmeksizin Anadolubank’dan taşıt kredisi alabilirsiniz

Anadolubank, marka farkı gözetmeksizin bütün binek araçlara oto kredisi alabileceğiniz bir bankadır. Eğer almak istediğiniz araç “0” kilometre ise, Anadolubank’dan alacağınız taşıt kredisini 48 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. İkinci el taşıt kredisi onayı için diğer birçok bankada olduğu gibi Anadolubank’ta da aracın en fazla 5 yaşında olması koşulu aranmaktadır. 18 yaşından büyük olan ve gelirini belgeleyebilen herkes, Anadolubank’ın sunduğu taşıt kredisi hizmetinden kolaylıkla yararlanabilir. Banka, oto kredisi başvurularını en geç 1 gün içinde sonuçlandırmaktadır. Anadolubank, ikinci el araçların satış fiyatının %85’ini kredilendirererek müşterilerine avantaj sunan bir bankadır.

Anadolubank’ın oto kredisi konusunda müşterilerine sağladığı güncel ve rekabetçi faiz oranlarından yararlanmak için, internet şubesini inceleyebilir, ya da size en yakın lokal şubeye uğrayarak bilgi alabilirsiniz.

Anadolubank’tan verilen oto kredilerinde müşterilerden kefil istenmektedir. Ayrıca alacağınız araca Kasko Sigortası yaptırmanız ve kredi vadesine göre hayat sigortası zorunluluğu da bankanın istediği koşullar arasında yer almaktadır.

Nüfus cüzdanınız, gelirinizi gösteren belge, “0” kilometre araçlar için proforma fatura, ikinci el araçlar içinse ruhsat belgesi ile Anadolubank’a oto kredisi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

2016 MTV Ödemelerinizi Anadolubank’dan Yapabilirsiniz

Anadolubank, Maliye Bakanlığı’nın izin verdiği bütün vergi ödemelerinin kolaylıkla yapılabildiği bankalar arasında yer almaktadır. 2016 MTV ödemelerinizi Anadolubank aracılığı ile yapmak istiyorsanız, vergi dairesinden ayrıca bir belge almanıza gerek yoktur. Gelirler.gov.tr adresinde yer alan 2016 MTV Hesaplama robotundan yararlanarak, 2016 MTV fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve MTV ödemelerinizi Anadolubank’ın sağladığı kolaylıklardan yararlanarak yapabilirsiniz. Anadolubank, mtv ödemelerinde çekle ödeme gibi bir alternatifi de müşterilerine sunmaktadır.

Geçmiş dönemlere ait Mtv ödemeleri de dahil olmak üzere bütün vergi borçlarınızı Anadolubank ile yapabilirsiniz. Anadolubank’dan alacağınız Vergi Tahsilat Alıntısı, yasal belge geçerliliğinde olacaktır. Gecikmiş Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri ve gecikmiş trafik cezası ödemeleri de Anadolubank’dan yapıla

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar