Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Burgan Bank Taşıt Kredisi

Burgan Bank ile Gücün Merkezindesiniz

Burgan Bank 1977 yılında kurulmuştur ve Kuveyt merkezlidir. Türkiye’nin en iyi hizmet sağlayıcı olma hedefi ile Türkiye faaliyetlerine başlayan Burgan Bank, güven ve dürüstlük üzerine inşa ettiği müşteri ilişkileri ile ilerlemek istiyor. Türkiye’de kambiyo işlemi yapan 54 şubesi bulunan banka müşteri odaklı bankacılık anlayışını sürdürüyor. 2010 yılında “En İyi İnternet Bankacılığı Hizmet Ödülü”, 2011 yılında 2011 yılında “Kalite İçin Uluslararası Platin Yıldız” ödülünü ve “En İyi Teknik Ödülünü” de kazanmıştır. 2012 yılında “MENA’da En İyi Bankacılık Grubu” gibi pek çok ödülü olan banka finans çevrelerinin beğenisini topluyor.

En Uygun Taşıt Kredisi Seçenekleri Burgan Bank’ta

İhtiyaçlarınızı ve hayallerinizi ertelemek yerine Burgan Bank’ın sunduğu avantajlı oto kredisi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Sıfır kilometre ya da ikinci el araç ayrımı yapmadan istediğiniz araç için taşıt kredisi seçeneklerini Burgan Bank’ta bulabilirsiniz. Aylık eşit taksit ödemeli, sabit faizli şaşırtmayan kredi seçenekleri 48 aya varan vade süreleri ile hayallerinizin yanında oluyor. 0. kilometre araçlar için proforma faturaya yansıyan anahtar teslim bedelinin %75’inden fazla olmamak şartıyla oto kredisi kullanabilirsiniz. 2. el araçlar için aracın kasko bedelinin %60’ını geçmemek suretiyle 2. el taşıt kredisi alabilirsiniz. 2. el araç kredisi için aracın 3. yaşını geçmemiş olması şartını arayan Burgan Bank kredi için taşıt üzerinden ipotek talep ederek ihtiyaç duymadığı halde kefil talebinde bulunmuyor. Nüfus cüzdanı, gelir belgesi, kredi konusu olan ikinci el aracın kaskosu ya da kredi konusu olan 0 km. aracın proforma faturası ve ikametgah belgesi ya da adınıza düzenlenmiş fatura ile oto kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

2016 MTV Ödeme İşlemleri Burgan Bank ile Çok Kolay

Tüm motorlu taşıtlar vergisi ödeme işlemlerinizi Burgan Bank ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 2016 MTV hesaplama işlemini yapmak için araç yaşı, motor silindir hacmi ve araç tipi gibi kolay ulaşılabilir bilgilere sahip olmanız yeterlidir. 2016 MTV fiyatları ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için bankanızın müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz. Burgan Bank’ın ödüllü internet bankacılığı hizmeti ile tüm MTV ödeme işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar