Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

DenizBank Taşıt Kredisi

Araç sahibi olmak herkesin hayalidir. DenizBank tüm hayallerin gerçek olması için uygun ödeme planlı taşıt kredisi seçenekleriyle hayalinize ulaşmanızı sağlıyor.

Hayat DenizBank’da Güzel

1938 yılında denizcilik sektörüne destek vermesi için kurulan ve devlet bankası olan DenizBank, 1997 yılında Zorlu Holding’e satılmış ve özelleşmiştir. 2012’den beri Rusya’nın en büyük bankası Sberbank’ın çatısı altında varlığını sürdüren DenizBank, 2013 yılı itibariyle büyümesini hızlandırmış ve Citi’nin Türkiye operasyonunda çalışan 1400 kişiyi bünyesine katmış ve Citi’nin 600.000’i aşkın müşterisini transfer etmiştir. Banka, finansal hizmetler grubu bünyesinde yerli ve yabancı finansal iştiraklarda bulunmaktadır. 7 yerli, 3 uluslararası finansal iştirak ve finansal olmayan 5 yerli iştiraki bulunan DenizBank, tüm çağdaş hizmetleri tek bir çatı altında toplamayı hedefliyor.

DenizBank Taşıt Kredisi

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz aracınıza hemen şimdi sahip olabilirsiniz. Daha fazla beklemeden ve ihtimalleri düşünmeden hemen size en yakın DenizBank şubesine uğrayın ve avantajlı taşıt kredisi seçeneklerinden size ve bütçenize en uygun olanı değerlendirin. Oto kredisi için uygun vade ve oranları sunan DenizBank, başvurularınıza 1 gün içerisinde cevap vererek hayallerinize hemen kavuşmanızı sağlıyor. Taşıt kredisi alırken sıfır kilometre binek araçlar için kredi alıyorsanız 50.000 TL’ye kadar %70, 50.000 TL’yi aşan kısım içinse %50 oranında kredi kullanabilirsiniz. Bu hesaplama satın almak istediğiniz aracın nihai fatura değeri üzerinden yapılır. Oto kredisi kullanmak istediğiniz araç 2. el ise kasko değerinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmının %70’i, 50.000 TL’yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredi kullanabilirsiniz. 2. el taşıt kredisi hesaplamalarında aracın yaşı da önemlidir. Aksi bir durum olmadığı takdirde 15 yaşına kadar araçlar için 2. el taşıt kredisi alınabilir. DenizBank’ın sıfır kilometre araçlar için taşıt kredisi hesaplama tablosunu da inceleyebilirsiniz.

DenizBank MTV Ödemelerinizde Yanınızda

2016 MTV hesaplama işlemlerini; araç tipi, araç yaşı ve motor silindir hacmi bilgileri ile kolayca hesaplatabilirsiniz. 2016 MTV fiyatları hakkında bilgi almak için bankanızdan destek alabilirsiniz. 2016 MTV ödeme işlemleri DenizBank sayesinde artık çok kolay. Tüm MTV hesaplama işlemlerini DenizBank sizin yerinize gerçekleştiriyor. DenizBank bireysel kartlar, DenizBank işletme kartı, DenizBank Bonus Business kartlar veya DenizBank hesabınızda MTV ödemesi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kullandığınız DenizBank kartlarına göre MTV ödemesi yaparken taksitlendirme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar