Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Akbank Taşıt Kredisi

Taşıt kredisi almak için Türkiye’nin en seçkin bankaları arasında yer alan Akbank’a başvurabilirsiniz. 2016 mtv ödemeleriniz için Akbank’ın sunduğu kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

“Türkiye’nin En Değerli Markası” Seçilen Özel Bir Banka

Akbank,1948 yılında Adana’da kurulmuş özel bir bankadır. Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Akbank, bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra, kültür sanat faaliyetleriyle de adını duyurmuş ve Türkiye’nin en bilinen markaları arasındaki yerini yıllarca korumayı başarmıştır. 2004 yılından bu yana başarıyla sürdürdüğü “Uluslararası İstanbul Film Festivali” bu faaliyetlerin en güzel örneklerinden biridir. Yurtiçi ve yurtdışında çeşitli finans kuruluşları tarafından onlarca ödüle sahip olan banka, en son 2015 yılında Brand Finans tarafından “Türkiye’nin en değerli markası” ödülünü kazanmıştır. Yine 2015 yılında Global Finance tarafından “Türkiye’nin en iyi nakit yönetimi bankası” ödülüne layık görülmüştür. Akbank, taşıt kredisi de dahil her türlü kredi ihtiyacı için öncelikli olarak başvurulan bankalar arasında yer alır.

Akbank’tan Oto Kredisi Almanın Ayrıcalığını Yaşayın

Taşıt kredisineihtiyacınız olduğunda, almak istediğiniz arabanın markası ve özelliklerine karar vererek Akbank’a başvurabilirsiniz. Eğer almak istediğiniz araç, fatura değeri elli bin TL’yi aşan bir binek araçsa, bu bedelin elli bin lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş beş, üstünde olan kısmı içinse yüzde elli oranında oto kredisini Akbank’tan temin edebilirsiniz.

Akbank, sık sık cazip kampanyalar yaparak müşterilerine taşıt kredisi ile ilgili avantajlar sunuyor. Gerek size en yakın Akbank şubesine uğrayarak, gerekse medyadaki kampanya reklamlarını takip ederek konu hakkında güncel detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Araba Kredisinde 48 Aya Kadar Taksit Seçeneği

İster “0” kilometre, isterse 2. el araba kredisi almak isteyin, Akbank 48 aya kadar taksit seçeneği sunuyor. Bu genel uygulamanın haricinde bankada, sadece “0” kilometre taşıt kredisi için geçerli olmak üzere, arabanın markası ve müşteri kredibilitesi göz önüne alınarak, esnek ödeme planı uygulaması da mümkün. Bu konu için size en yakın Akbank şubesinden bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca, Akbank’ın internet sayfasında bulunan pratik taşıt kredisi hesaplama robotu sayesinde; almak istediğiniz arabanın “0” mı “2. el“ mi olduğunu, markasını ve istediğiniz taksit sayısını seçerek kolayca taksit miktarını hesaplatabilirsiniz.

Akbank’dan İkinci El Oto Kredisi Almanın Avantajları ve Oto Kredisi Alma Koşulları

Akbank, ikinci el taşıt kredisinde kasko ve rehin zorunluluğunu ortadan kaldırmasıyla dikkat çekiyor. Bu özelliğiyle kredinizi kısa sürede ve fazla uğraşmadan alabilmenizi mümkün kılıyor.

Banka, bireysel başvurularda ferdi kaza sigortasını zorunlu kılıyor.18 yaşından büyükseniz ve gelirinizi belgeleyebiliyorsanız, kredi taksidinin hane gelirinin %50’sini geçmemesi koşulu ile Akbank’a taşıt kredisi için başvurabilirsiniz. Nüfus cüzdanı veya pasaport, gelir belgesi, aracın fatura veya noter satış sözleşmesi ile başvuru yapabilirsiniz.

MTV Ödemelerini Yapmanın En Kolay Yolu

Akbank aracılığıyla; MTV ödemelerini ister peşin, isterse kredi kartına taksitle yapabilirsiniz. Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirerek 2016 MTV ödemelerinizi cep telefonunuzdan pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Hesabınıza tanımlı Artı Para varsa, yeterli bakiyeniz olmasa bile MTV ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

2016 MTV hesaplama işlemini yapmak istiyorsanız, Akbank ATM’lerinden yararlanıp borç sorgulamanızı yapabilirsiniz. Akbank Direkt adlı internet sayfasından 2016 MTV fiyatları konusunda bilgi alabilir, MTV ödemeleri ile ilgili Akbank’ın güncel kampanyalarını öğrenebilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar