Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Albaraka Türk Taşıt Kredisi

Araç sahibi olmak isteyen, bunu hayal eden ancak bir türlü nasıl araç alacağını bilemeyen herkes için en uygun araç finansmanı seçenekleri Albaraka Türk ile ayağınıza geliyor.

Dünyanın En İyi Katılım Bankası Albaraka Türk

Albaraka Türk faizsiz bankacılık alanında faaliyete geçen ilk finans kuruluşudur. Kurulduğu 1985 yılından bu yana Türkiye’nin sayılı finans kuruluşları arasında yer alan Albaraka Türk, faizsiz bankacılık alanında öncüdür. Dünyanın en iyi katılım bankası olma vizyonu ile yola çıkan Albaraka Türk, 211 yurt içi ve 1 yurt dışı olmak üzere toplam 212 şubesi ile hizmet verir. Albaraka Banking Group ile yaptığı ortaklık bu grubun faaliyet gösterdiği Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde ürün ve hizmet sunma imkanı ile birlikte grubun geniş ağını kullanma fırsatı sağlar. Albaraka Banking Group’un 80 ülkede 1000 banka ile kurduğu geniş ağ sayesinde dış ticaret hizmetleri vermektedir.

Tasit Kredisi Albaraka Türk’ten Alınır

Araç sahibi olmanın hayal ettiğiniz kadar zor olmadığını Albaraka Türk’ün size özel avantajlı taşıt kredisi seçeneklerini incelediğinizde görebilirsiniz. Size en yakın Albaraka Türk şubesinden hemen taşıt kredisi başvurunuzu yapabilir ve en kısa sürede bütçenize uygun araç finansman desteğini alabilirsiniz. Uygun araç finansman destekleri ile Albaraka Türk hayallerinizi gerçekleştiriyor. İstediğiniz her araç için oto kredisi alabileceğiniz Alabaraka Türk 0 km veya 2. el araç kredisinde 50.000 TL ve aşağısında değeri olan araçlar için fatura veya kasko değerinin %70’ini kredi olarak veriyor. Satışa konu olan aracın fatura veya kasko değeri 50.000 TL’nin üzerindeyse 50.000 TL’ye kadar olan kısım için %70, 50.000 TL’nin üzerinde kalan kısım için %50 oranında finansman desteği sağlıyor. Albaraka Türk, taşıt kredisi fırsatlarından 5 yaşına kadar tüm 2. el araçlar için yararlanabilirsiniz. Almış olduğunuz taşıt kredisini değişen aylık eşit taksitler, 2 ayda bir 3 ayda bir ya da her ay değişken tutarlı taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Albaraka Türk ile MTV Ödemeleri Çok Kolay

2016 MTV fiyatları ve 2016 MTV hesaplama işlemlerinin yanı sıra motorlu taşıtlar vergisini Albaraka Türk kartlarınızla ve internet bankacılığı ile hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz. MTV ödeme derdine son veren Albaraka Türk tarih kaçırma, ceza yeme gibi ihtimallerinizi de tamamen ortadan kaldırıyor. İnternetten tek bir tık ile tüm 2016 MTV ödeme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar