Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Taşıt kredisi onayı ne kadar sürer?

Hem ihtiyaçlarınızı karşılamak, hem de daha rahat bir yaşam sürmek için araç almak istiyorsanız, uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Araç sahibi olmak günümüzde milyonlarca kişinin hayallerini süslüyor.

Gelişen bankacılık sektörü ile birlikte en çok tercih edilen finansal hizmetler arasında krediler yer alıyor. Araç sahibi olmak isteyenler de, düşük faiz ve farklılık gösteren ödeme yöntemleri ile taşıt kredisi kullanmayı tercih ediyor. Hem taksit ile araç sahibi olmanızı sağlayacak, hem de farklı ödeme avantajları sunacak banka kredilerinin ne kadar sürede onaylandığı ise taşıt kredisi çekmek isteyenlerin merak ettiği sorular arasında yer alıyor.

Taşıt kredisi başvuru aşamaları, her bankaya göre farklılık gösteriyor. Taşıt kredisi şartları aynı zamanda sıfır km. araçlar için farklı, ikinci el araçlar ile farklılık gösteriyor. Satın alacağınız aracın durumuna göre bankalardan taşıt kredisi almanız sağlanıyor. Taşıt kredisinde merak edilenlerin başında ise “Taşıt kredisi onayı ne kadar sürer?” sorusu yer alıyor.

Taşıt Kredisi Onay Süresi

Sıfır km. veya ikinci el araç için taşıt kredisi alma süreci, gelişen bankacılık sektöründe oldukça kısalıyor. Sadece T.C. kimlik numaranız ile başvuracağınız taşıt krediniz için, ortalama 3 gün içerisinde olumlu veya olumsuz cevap alabiliyorsunuz. Taşıt kredisi onay sürecinde en önemli etken ise kredi notunuz veya kredi puanınız. Eğer bankalar ile aranızdaki ilişki olumlu ise ve kredi ödemelerinizi aksatmadan yapıyorsanız kısa süre içerisinde taşıt krediniz onaylanıyor.

Taşıt Kredisinde Önemli Unsurlar Nelerdir?

Taşıt kredisi onay sürecinde önemli etkenlerden biri de kullanacağınız aracın tipidir. Satın alacağınız aracın markası, binek veya ticari oluşu, sıfır km. veya ikinci el olması, hem taşıt kredinizin onay sürecine hem de kullanmak istediğiniz taşıt kredisi miktarına etki etmektedir. İkinci el otomobiller ve sıfır km. araçlar için kullanacağınız taşıt kredilerinde uygun şartlardan faydalanabilirsiniz.

En Uygun Taşıt Kredisi Hangisi?

Türkiye’de bankacılık sektörünün önde gelen bankaları olan Akbank, Garanti Bankası, Denizbank, TEB ve İş Bankası başta olmak üzere tüm bankaların güncel kampanyalarını takipte kalmanızda yarar var.

Sizin için en uygun taşıt kredisini değerlendirirken, sadece faiz oranlarını değil, dosya masrafları ile birlikte toplam maliyeti dikkate alarak çalışacağınız bankayı belirlemelisiniz.

Yeni eklenen ilanlar