Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Taşıt Kredisi nedir?

Araç kredisi veren birçok banka, kredi kullanıcısına uygun ödeme şartları sunuyor. Cazip kampanyalar ile desteklenen bu hizmet sayesinde, birçok kişi ihtiyacı olan otomobillere kavuşuyor.

Otomobil kredisi prosedürleri

Taşıt kredileri, otomobil sahibi olmak isteyenlerin aylık düzenli ödemelerle otomobil sahibi olmasını sağlar. Taşıt kredisi, sıfır km araçlar veya ikinci el otomobiller için alım kolaylığı yaratan kredi türüdür. Bu kredi türüyle istenilen araca, uygun ödeme seçenekleri ile sahip olmak mümkün oluyor. Sıfır km. araç alınacaksa kredinin geri ödeme süresi boyunca araç rehin ediliyor. Kredi için kefil istenmiyor. İkinci el otomobil kredisiyle araç alındıysa, kredinin geri ödeme süresi boyunca araç rehin ediliyor ve kredi için kefil isteniyor.

Taşıt kredileri bankalara göre değişiyor

Otomobil kredisi sıfır km araçlar veya ikinci el otomobiller arasından hangisi için talep edilirse edilsin, Garanti Bankası, Akbank, TEB veya İş Bankası gibi bankalar uzman kadrosuyla her türlü desteği sağlıyor. Örneğin TEB müşterilerini, sunduğu avantajlı taşıt kredisinden yararlanması için şubeye davet ediyor. İstenilen evrakların teslimi ile birlikte 24 saat içinde istenilen krediden faydalanmak mümkün oluyor.

Taşıt kredisi dosya masrafı, tamamına kredi, banka faiz oranları gibi bilinmesi gereken birçok konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmanın yolu bankalardan geçiyor. Banka faiz oranları bankalar arasında değişilik gösteriyor. Taşıt kredisi kampanyaları, taşıt kredisi başvurusu için avantajlı bir neden olabiliyor. Tercih edilen araç ikinci el veya sıfır km. ise ikinci el veya sıfır km. taşıt kredisi başvurusu yapılıyor ve aracın kasko değerinin yüzde 60’ı ile yüzde 80’i arasında değişen oranda bir taşıt kredisi söz konusu oluyor. Geri ödeme maksimum 60 ay vade ile sağlanıyor.

Bankalar cazip avantajlar sunabiliyor

Banka kredileri, bankadan bankaya farklılık gösteriyor. Düşük faizli taşıt kredisi, en uygun taşıt kredisi veya masraf indirimi ile bankalar, cazip avantajlar sağlayabiliyor. Taşıt kredisi hesaplama ise hemen hemen saniyeler süren bir işlem özelliğini taşıyor. Çok hızlı şekilde dönüşü alınıyor. Bu avantajlarla taşıt sahibi olmak isteyenler, bu isteklerine kolaylıkla ulaşıyor. Bu avantajları sağlayan bankalar müşterilerinin taahhüt edilen ödeme koşullarına sadık kalmasını bekliyor.

Yeni eklenen ilanlar