Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Taşıt kredisi nasıl alınır?

Ayaklarınızı yerden kesecek yeni bir otomobil için, taşıt kredisi almak çok kolay. Bankaların sunduğu taşıt kredisi fırsatlarıyla ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir otomobilin sahibi olabilirsiniz.

 

Taşıt kredisi kampanyaları ve uygun koşullarda kredi imkanları sayesinde, arzu ettiğiniz otomobilin sahibi olabilirsiniz. Bankalar sundukları esnek ödeme kolaylıkları ve hızlı kredi onay süreçleri ile müşterilerini hayallerindeki otomobillere kavuşturuyor.

Ödeyeceğiniz Miktara Karar Verin

Taşıt kredisi başvurusu yapmadan önce bütçenizin durumuna, her ay ödeyebileceğiniz miktara ve vadeye karar vermeniz gerekiyor. Taşıt kredisi hesaplama aracı, taşıt kredisi başvurusu planlayanların imdadına yetişiyor. Birçok bankanın sitesinde kolaylıkla bulabileceğiniz hesaplama aracı ile bütçenize en uygun ödeme koşullarını hesaplayabilir, taşıt kredisi şartları konusunda bilgi alabilirsiniz. Hesaplama aracı, taksit tutarının yanı sıra banka faiz oranları ve taşıt kredisi dosya masrafı gibi ihtiyacınız olan bilgileri de gösterir. Böylelikle banka kredileri arasından size en uygun taşıt kredisi seçimini yapabilirsiniz.

En Uygun Taşıt Kredisi İçin Kampanyaları Kaçırmayın

Günümüzde birçok banka taşıt kredisi kampanyası düzenliyor. Sıfır km. araçlar ve ikinci el otomobiller için sunulan araç kredisi fırsatlarına göz atabilirsiniz. Taşıt kredisi kampanyaları arasından, koşulları en uygun olanını seçebilirsiniz. Kampanya kapsamında bankaların sunduğu masraf indirimi, tamamına kredi gibi fırsatları değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Sıfır araçlar için taşıt kredisi faiz oranları ile ikinci el taşıt kredisi faiz oranları farklılık gösterebilir. Yeni araçlar için düşük faizli taşıt kredisi alabilirsiniz. Ancak ikinci el taşıt kredisi faiz oranları daha yüksek olabilir. İkinci el otomobilin yaşı da kredi şartlarının farklı olmasına sebep olabilir. Bununla birlikte birçok banka ikinci el otomobil kredisi için sunduğu fırsatlarla da müşterilerinin kredi alımını kolaylaştırıyor.

Taşıt Kredisi Nasıl Çekilir?

Taşıt kredisi başvuru işlemi çok kolaydır. Akbank, Garanti Bankası, Denizbank, TEB ve İş Bankası gibi otomobil kredisi veren bankaların şubelerine, gerekli belgeleri hazırlayarak başvurabilirsiniz. Banka, oto kredisi onayını vermeden önce sizin risk değerlendirmenizi yapar. Kredi notu sorgulama işlemi sonucunda yüksek kredi notu alırsanız araba kredisi başvurunuz onaylanır. Daha düşük kredi notu olan müşteriler için banka kefil isteyebilir.

Yeni eklenen ilanlar