Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Motosiklet Nedir?

Motosiklet, iki tekerlekli ve içten yanmalı bir motora sahip olan ulaşım aracıdır. İlk olarak 1989 yılında bisikletlere motor takma girişimleriyle ortaya çıktı. İçten yanmalı motorların ve teknolojinin gelişmesi, motosiklet sektörününde ilerlemesine katkıda bulundu. Buhar motoruyla başlayan motosiklet teknolojisi günümüzde yerini gezi-spor amacıyla kullanılan yüksek performans ve konfor sağlayan motorlara bıraktı.

gezi motosikletleri nedir ?Gezi Motosikletleri  

Uzun yolculuklar, farklı rotalar için tasarlanmış, oldukça yüksek bir konfor süren motosikletler. Gezi motosikletleri tasarımları uzun mesafeleri az duraklayarak almayı sağlayacak şekilde üretilmiştir. Diğer motosiklet türlerine göre daha büyük yakıt deposu, daha rahat bir oturuş pozisyonu ve yan ve arka çantalara sahiptir. Gezi/Turing motosikletlerinin dezavantajları ise ağır olmaları ve geniş boyutları nedeniyle şehir içi trafiğinde yol almalarının zor olması.

spor motosikletleriSpor Motosikletleri

 Sürüş konforunun ikinci planda kaldığı, hızın ön planda olduğu motorlardır. Bu motorlar düşük ağırlıkları ve aerodinamik yapılarıyla yüksek performans ve yüksek hız sunar.

Yeni eklenen ilanlar