Uzun dönem araç kiralama yapmak istediğinizde araç kiralama firmalarından tek tek fiyat almaya çalışmak ve hangisi ihtiyaçlarınıza en uygun karar vermek zaman alan bir süreç. Teklifler size sıra gelip de elinize ulaştığında farklı kiralama firmalarının farklı sözleşme şartlarını karşılaştırmak ve kiralamanın toplam maliyetini belirlemek gerekiyor. Tasit.com’da size zaman kazandırıyor ve en iyi fiyatlı hizmeti en şeffaf şekilde alabilmenizi sağlıyoruz.

Kurumsal aylık araç kiralamanın avantajları

Kurumunuzun araç kiralama ihtiyaçları için bu kadar zaman ve emek harcamadan da en iyi fiyatlı uzun dönem (aylık) araç kiralama fiyatlarına hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Tek bir araç kiralama firmasına bağlı kalmadan kiralarsınız

Tasit.com aylık araç kiralama hizmetleri ile sizlere tek bir araç kiralama firmasına bağlı kalmadan, çok geniş bir havuzdan araç kiralama yapma özgürlüğü sunuyoruz. Dünyanın önde gelen araç kiralama firmalarının aylık araç kiralama fiyat tekliflerini tek adımda tek yerden görüntüler, ihtiyaçlarınıza en uyan kiralamayı yaparsınız.

Bürokrasi ve formalitelerle zaman kaybetmezsiniz

Kurum olarak uzun dönem araç kiralama yapmak istediğinizde özellikle leasing ve filo kiralama seçeneklerinde sizi azımsanmayacak bir bürokrasi ve kağıt işi bekler. Kurumsal aylık araç kiralama yaptığınızda ise bu işlemler çok cüzi ve neredeyse hiç zamanınızı almayacak şekilde ayarlanmaktadır.

Uzun dönem araç kiralamanın fiyatlarından, ağır taahhütler vermeden yararlanırsınız

Tasit.com’da iş ortağımız olan 100’den fazla güvenilir ve önde gelen rent a car firmaları, kurumsal aylık araç kiralama ihtiyaçlarınız için en uygun aylık araç kiralama fiyatlarını sunarlar. Değişen ihtiyaçlarınız ve dönemsel şartlar nedeniyle araç kiralamaya son verebilir veya 1 aydan sonra da devam edebilirsiniz. Son derece esnek olan aylık araç kiralama avantajlarından uzun vadeli taahhütler vermeden yararlanırsınız.

Değişen ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlı ve en esnek uzun dönem araç kiralama fırsatları

Örneğin eğer yeni bir ekip deniyorsanız, geçici bir görev açıyorsanız veya ne kadar süreceğini kestiremediğiniz bir süre için en ucuz fiyatla uzun dönem kiralama fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız kurumsal aylık araç kiralama tam size göre. Firmanız için istediğiniz sayıdaki aracı, ister 1 ay ister daha uzun süreli olarak filo kiralama fiyatlarıyla yarışan en iyi fiyatlarla kiralamanın rahatlığını yaşayın.

Kredi kartı blokesi olmadan araç kiralar, HGS ve trafik ödemelerini sonradan yaparsınız

Kurumsal aylık araç kiralamada uzun dönem kiralamanın avantajlarından yararlanırken aynı zamanda kredi kartı blokesi olmadan araç kiralarsınız. Böylece aracı kiraladığınız süre boyunca oluşabilecek trafik cezaları ve HGS gibi ödemeleri de daha sonra yapabilirsiniz.

Firmalara özel kurumsal esnek ödeme kolaylıklarından yararlanırsınız

Kurumsal aylık araç kiralama yaparken firmalara özel ödeme ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi ister firma kredi kartı tanımlayarak kredi kartı ile yapabilir, isterseniz havale ile araç kiralama yapabilirsiniz.

Etkinlik raporlarıyla hesabınızı bilirsiniz

Yaptığınız araç kiralamalar, belirlediğiniz sürücüler, araçların teslim alınış tarihleri, ne kadar ödediğiniz, toplam maliyetleriniz gibi bilgileri hesabınızın kullanımı kolay etkinlik raporlarıyla takip edebilirsiniz.

Hizmette kalite ve firmanıza özel danışman

Tasit.com aylık araç kiralama hizmetinden yararlandığınızda tek bir araç kiraladığınızda da kaliteli hizmet alırsınız. Kurumunuza özel danışmanınız size kiralama sırasında, aracı kullandığınız süre boyunca ve sonrasında oluşabilecek sorunlar ve ihtiyaçlarınızla ilgili yardımcı olmaktadır. Tasit.com araç kiralama destek hizmetleri çağrı merkezimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Aylık araç kiralama ile kafanız rahat eder

Aylık araç kiralamada araçların periyodik servis bakım giderleri, sigorta masrafları, bandrol masrafları ile uzun vadeli bir taahhüde girmeden uğraşmamış olursunuz, kafanız ve cebiniz rahat olur. Tasit.com’un anlaşmalı iş ortakları sayesinde çok iyi bir hizmet alırsınız. Aylık araç kiralama fiyatlarına 24 saat yol yardımı, sınırsız kilometre, rent a car kaskosu, hırsızlık sigortası, 7/24 destek, arıza yardımı, yedek araç tahsisi, kaza ve hırsızlık sigortası dahil edilir.