Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40
GÜN
148TL
AY
4.428TL
Renault Traffic aylık araç kiralama

Renault Traffic

9 Kişilik

Dizel,

Düz Vites

HEMEN KİRALA
GÜN
156TL
AY
4.662TL
Mercedes-Benz aylık araç kiralama

Mercedes-Benz

VITO

Dizel, Düz Vites

Aylık 3.500 KM Kullanım

HEMEN KİRALA
GÜN
80TL
AY
2.378TL
Nissan QASHQAI aylık araç kiralama

Nissan QASHQAI

Otomatik

Dizel & Benzin

Seçenekleri

HEMEN KİRALA
GÜN
57TL
AY
1.700TL
Renault Fluence aylık araç kiralama

Renault Fluence

Orta Sınıf Araç için

Kaçırılmayacak Fırsat

Dizel, Düz Vites

HEMEN KİRALA
GÜN
42TL
AY
1.254TL
Renault Symbol aylık araç kiralama

Renault Symbol

Ekonomik Sınıf Araç

Dizel & Benzin seçenekleri

Aylık 3500 KM Sınırı

HEMEN KİRALA
GÜN
42TL
AY
1.254TL
Ekonomik Araçta aylık araç kiralama

Ekonomik Araçta

Fırsat

Günlüğü 42 TL' den

Hyundai i20' ler

HEMEN KİRALA
GÜN
53TL
AY
1.576TL
Fiat Egea aylık araç kiralama

Fiat Egea

Orta Sınıf Araç

Dizel & Benzin seçenekleri

Aylık 3500 KM Sınırı

HEMEN KİRALA
GÜN
122TL
AY
3.636TL
Mercedes-Benz aylık araç kiralama

Mercedes-Benz

C 180

Benzin, Otomatik Vites

Üst Sınıf Araç

HEMEN KİRALA
GÜN
63TL
AY
1.865TL
Kış'a Özel Fırsat aylık araç kiralama

Kış'a Özel Fırsat

Orta Sınıf Suv

Dizel, Düz Vtes

Aylık 3500 KM Sınırı

HEMEN KİRALA
GÜN
51TL
AY
1.515TL
Citroen C-Elysee aylık araç kiralama

Citroen C-Elysee

Günlük 55 TL' den

Aylık Kiralama Fırsatı

Dizel, Düz Vites

Rezervasyon Yap

Uzun dönem araç kiralama

Aylık araç kiralama, uzun dönem araç kiralama ve filo kiralamaya kıyasla sağladığı esneklikle her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Farklı marka ve model araçlar, ister ekonomik sınıf ister lüks sınıfta aylık olarak kiralanabiliyor. Tasit.com’da tüm araç kiralama firmalarının aylık araç kiralama fiyatlarıını inceleyerek hem en hızlı aylık araç kiralama hizmetini alırsınız hem de en ucuz fiyatla kiralayıp, zaman kazanırsınız, paranız da cebinizde kalır.

Tasit.com’da ister bireysel olarak ister firma olarak uzun dönem aylık araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aylık araç kiralama, birkaç günden fazla kiralık araç ihtiyacınız varsa ve de filo kiralamadan daha küçük çaplı bir kiralama yapmak isteyenler için mükemmel bir çözümdür.

Leaseplan, Garenta, Europcar gibi uzun dönem araç kiralama ve filo kiralama firmalarının yanı sıra, tüm güvenilir ve saygın filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama firmalarının aylık araç kiralama fiyatlarını tek adımda listeleyerek, sizin için en uygun kiralamayı yaparsınız.

Aylık araç kiralama fırsatlarından sadece İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerde değil Türkiye’nin her yerinden yararlanabilirsiniz. Tek bir araç için bile yapacağınız kiralamalarda hızlı geri dönüşler alır ve tüm firmaların tekliflerini tek seferde inceleyerek en ucuz aylık araç kiralamayı yaparsınız.

Aylık araç kiralamanın avantajları:

-Fiyatlar günlük kiralamadan çok daha uygundur

Tasit.com tüm saygın rent a car firmalarının en iyi fiyatlarını tek bir sayfadan incelemenizi sağlıyor. Aylık araç kiralamada bu özellik size daha da hesaplı fiyatlar getirmektedir. Neredeyse leasing yapmadan uzun dönem filo kiralama fiyatlarıyla yarışan uygun fiyatlı aylık rakamlardan kiralama yaparsınız.

-Hem bireysel hem kurumsal olarak yararlanabilirsiniz

Aylık araç kiralama hizmetinden bireysel olarak da kurumsal olarak da ister bir adet ister daha fazla araç için uygun fiyatlarla yararlanırsınız.

-Filo kiralamadaki formalitelerle uğraşmazsınız

Filo kiralama veya uzun dönem araç kiralama yapmak istediğinizde sizi ciddi bir formalite ve bürokratik süreç beklemektedir. Aylık araç kiralamada ise tüm kiralama firmalarının en uygun fiyatlı tekliflerini görmek için tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurmak veya bize 0850 811 25 40 nolu telefondan ulaşmaktır. Konusunda uzman araç kiralama ekibimiz ihtiyaçlarınıza en uygun aylık araç kiralama fiyatları ile kiralama yapmanızı sağlar.

-Uzun vadeli taahhütler vermeniz gerekmez

Sürekli değişen şartlar içinde aylık araç kiralama yaparken uzun dönem garantileri vermeniz veya taahhütlerde bulunmanız gerekmez. Herhangi bir taahhüt olmadan uzun dönem araç kiralamanın avantajlarından yararlanırsınız.

- Aracı dilediğiniz zaman iade edebilirsiniz

Hem kira süresi, hem de araç türü açısından esnek çözümdür. Değişken şartların olduğu bir dönemdeyseniz ve taahhütte bulunmadan uygun fiyatla araç kiralamak istiyorsanız aylık araç kiralama hizmetimiz tam size göre.

-Servis, bakım, sigorta derdiniz olmaz

Aylık araç kiralamada araçların periyodik servis bakım giderleri, sigorta masrafları, bandrol masrafları ile uzun vadeli bir taahhüde girmeden uğraşmamış olursunuz, kafanız ve cebiniz rahat olur.

-Yol yardımı

Tasit.com’un anlaşmalı iş ortakları sayesinde çok iyi bir hizmet alırsınız. Aylık araç kiralama fiyatlarına 24 saat yol yardımı, sınırsız kilometre, rent a car kaskosu, hırsızlık sigortası, 7/24 destek, arıza yardımı, yedek araç tahsisi, kaza ve hırsızlık sigortası dahil edilir.

-Şirketlere özel ödeme kolaylıkları

Küçük ölçekli işletmeler ve tüm kurumsal firmalar aylık araç kiralama ile özel ödeme kolaylıklarından yararlanabilirler.

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.