Yükleniyor

Ön Tampon Değişimi

Aracın ön tampon değişim hizmeti

Fiyat için teklif alın

Ortalama hizmet süresi 1 Saat

Aracınız ön tampona büyük oranda zarar veren bir kaza geçirdiyse ve ön tampon düzeltme uygulamalarıyla düzeltilemeyecek bir durumdaysa ön tampon değişimi uygulaması yapmak gerekir. Böyle bir durumda ön tampon düzeltme, ön kaput düzeltme ve ön çamurluk düzeltme gibi uygulamalar yapıldıktan sonra ön tampon değişimine geçilmelidir.
Gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra ön kaput açılır ve ön tampona yakın bölgelerde tamponu gövdeye bağlayan klipsler bulunur ve çıkartılır. Ardından aracın altında ve çamurlukların iç kısmındaki klipslerin bağlantıları da tek tek çözülür. Sonrasında ön tampon yavaşça çekilerek çıkartılır. Son aşamada ise yeni tampon aynı bağlantılara bağlanarak takılır ve uygulama böylece sona erer. Yeni tampon ile araç aynı renkte değilse tampon boyama uygulaması yapılarak aracınız temiz ve düzgün bir görüntüye kavuşur.
Bu tip uygulamalar her zaman işin ehilleri tarafından yapılmalıdır. Aracın ihtiyaçlarının saptanması ve uygulamaların düzgün yapılması için aracınızı işin ustalarına emanet etmeniz tavsiye edilir.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

Yapılan İşlemler

  1. Tamirci ön tamponu kontrol eder.
  2. Eğer hasarlıysa ön tamponu değiştirir.
  3. Değişmesi gereken herhangi bir parça varsa tamirci sürücüyü uyarır.
  4. Tamirci gerekli ayarlamaları yapar.

Ön Tampon Değişimi Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Ön Tampon Değişimi hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Ön Tampon Değişimi İşyeri