Yükleniyor

Marşpiyel Değişimi

Aracın Marşpiyel Değişimi Hizmeti

Fiyat için teklif alın

Ortalama hizmet süresi 2 Saat

Marşpiyel; kazalar ya da paslanma gibi nedenlerden dolayı değişim gerektirebilir. Marşpiyel değişimi, marşpiyel düzeltme ve marşpiyel boyama gibi işlemlerle düzeltilemeyecek durumlarda başvurulması gereken bir uygulamadır.
Bu uygulama için kapılar çıkartılarak başlanırsa daha kolay bir uygulama yapılacağından kapılar çıkartılır. Zedelenen marşpiyel, elektrikli testereyle yerinden çıkartılır. Yeni gelecek parçanın çıkarılan kısma tam oturacağı çıkarma işleminden önce hesaplanmalı ve ona göre testereyle kesme işlemi yapılmalıdır. Eski marşpiyel çıkarıldıktan sonra, yeni marşpiyel bölgeye oturtulup, kenarlarından geçici olarak tutturulur. Ardından kenarlardan kaynak yapılarak bölgeye kalıcı olarak yerleştirilir. Son olarak, marşpiyelin kapının içinde kalan bölgesi aracın rengine ve görünen kısmı da genellikle siyah renk boyanarak, marşpiyel boyama işlemi de değişim işlemi de tamamlanır.
Marşpiyel değişimi uygulaması diğer bir çok oto tamir uygulamaları gibi tecrübe ve teknik bilgi gerektiren uygulamalardan biri olduğu için aracınızı bir ustaya emanet etmeniz çok daha iyi ve güzel sonuçlar almanızı sağlar.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

Yapılan İşlemler

  1. Eski marşpiyel çıkarılır
  2. Yeni marşpiyeli yerleştirilir
  3. Kaynak yapılır

Marşpiyel Değişimi Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Marşpiyel Değişimi hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Marşpiyel Değişimi İşyeri