Yükleniyor

Nano Boya Koruma

0,00015 mm gibi bir ince ve etkili kaplama ile boyayı dış etmenlere karşı koruma

2500 TL' den başlayan fiyatlarla

Ortalama hizmet süresi 3 Saat

Nano boya koruma uygulaması oto cila benzeri bir uygulamadır ve oto boya koruma uygulamaları arasında en etkili yöntemlerdendir. Boyada parlak bir etki yaratıp, üzerinde bir katman oluşturur. Bu katman boyanın korunmasını sağlar. Aynı zamanda bu işlem su tutmayan bir yapıya da sahiptir. Nano uygulamanın cilalama işleminden en büyük iki farkı nano uygulamanın boyadaki boşlukları çok daha iyi doldurabilmesi ve cilalamadan daha ince bir katman oluşturmasıdır. Bu ikisi de daha kaliteli ve uzun süreli bir etki sunar. Ayrı olarak nano boya koruma sıcaklığa daha dayanıklı olduğu için çatlamalara ve bozulmalara karşı dirençlidir.
Nano boya koruma uygulaması öncesinde eğer çizikler mevcutsa pasta cila işlemi yapılmalıdır. Bu boya koruma işleminin sağlıklı gerçekleştirilebilmesi için önemli bir yere sahiptir. Bu işlemden ayrı olarak içerisinde cila olmayan bir yüzey temizleyicisi ile yüzey temizlenmelidir. Sonrasında ise asitlik derecesi nötr olan bir oto yüzey temizleyici boya korumanın tutunmasını artıracaktır.
Kimi zamanlarda dış yıkama işlemi nano boya korumanın su tutma özelliği işlevini yitirmesine sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için boya koruma yenileyici etkiye sahip ürünlerle bakım yapılabilir.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

  1. Araç yüzeyi su tutmayan bir yapıya kavuşur
  2. Araç boyası çatlama ve bozulmalara daha dayanıklı hale gelir
  3. Boya daha parlak bir hale gelir

Yapılan İşlemler

  1. Cilalama yapılır
  2. Oto yüzey temizleyici ile yüzey temizlenir
  3. Nano koruma uygulaması yüzeye yapılır

Nano Boya Koruma Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Nano Boya Koruma hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Nano Boya Koruma İşyeri