Yükleniyor

Klima Radyatörü Tamiri

Aracın klima radyatörü tamiri hizmeti

Fiyat için teklif alın

Ortalama hizmet süresi 2 Saat

Klimanız araç içi ısıyı dengelemenin yanı sıra aracın hayati parçalarının ısısının da dengelenmesi konusunda size yardımcı olur. Yaz ve kış aylarında çokça kullanma gereksinimi duyduğunuz araç klimanızın temizliği ve bakımı bu konforun uzun süre devam edebilmesi açısından önemlidir. Klimanız pek çok farklı parçadan oluşan bir sistemdir. Bu sebeple klimanızın sağlıklı çalışabilmesi için bu parçaların hemen hepsinin sorunsuz çalışması gerekmektedir.
Klimanız eskisi gibi soğutmuyor ya da ısıtmıyorsa, klimayı açtığınızda aracınız çekişten düşüyorsa klima sisteminizdeki parçaları muayene ettirmekte fayda olacaktır. Klimadan meydana gelen bozukluk hemen her parçada meydana gelebilir. Klimanız havayı size uygun hale getirirken dışarıdan aldığı havayı ve sistem içerisinde akış halinde olan klima gazını kullanır. Dışarıdan alınan hava içerisindeki toz zerrecikler, polenler ve kirlilik zamanla klima sisteminizin içerisinde birikerek kirliliğe ve dolayısıyla da klimanın sağlıklı çalışamamasına sebep olur. Bu kirliliği önlemek için klima sistemi temizliğinizi belli aralıklarla yapmanız tavsiye edilir. Klima sisteminde meydana gelebilecek bozukluklardan en yaygın olanlarından biri klima radyatöründe meydana gelen sıkıntılardır.
Klima radyatörünün görevi kompresör tarafından sıkıştırılan ve ısınan havanın tam anlamıyla sıvılaşmadığı zamanlarda sıvılaştırılmasına ve soğutulmasına yardımcı olmaktır. Klima radyatörü kompresörden gelen havayı tam anlamıyla sıvılaştırarak sistem içerisine iletir.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Belirtiler Nelerdir?

  1. Soğutma için harcanan gücün artması, klimanın daha sesli çalışması
  2. Klima performansında azalma

Yapılan İşlemler

  1. Klima radyatöründe meydana gelen sızıntılar radyatör sızıntı ve kaçak önleyici kimyasallar kullanılarak giderilir.

Klima Radyatörü Tamiri Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Klima Radyatörü Tamiri hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Klima Radyatörü Tamiri İşyeri