Yükleniyor

Ozonla Dezenfeksiyon

Araçta çeşitli nedenlerle oluşan ve çoğalan mikroorganizmaları ozonla dezenfeksiyon işlemi ile araçtan arındırma hizmetidir

60 TL' den başlayan fiyatlarla

Ortalama hizmet süresi 45 Dakika

Gün içinde farkında olarak veya olmayarak birçok steril olmayan ortama girip çıkmaktayız. Dışarıdan ayakkabımızda topladığımız bu kiri ve zararlı mikro organizmaları, yeri geldiği zaman günün çoğunu içinde geçirdiğimiz araçlarımıza getirmekteyiz. Bunu sadece ayaklarımızla değil ellerimizle de yapmaktayız. Para, kirli kapı tutacağı ve bunlar gibi çeşitli noktalardan ellerimiz de mikroplardan nasibini alabilmektedir. Bu mikroplar da direksiyon simidi ve el freni gibi sıklıkla temas ettiğimiz yerlere yerleşip çoğalmaktadır.
Araç içi sterilizasyonu sağlamak yani siz ve aileniz için sağlıklı bir ortam oluşturabilmek için en ideal yöntem ozonla dezenfeksiyon yöntemidir. Bu yöntemde ozon makinesi aracılığı ile araca ozon verilmekte ve araç mikro organizmalardan %99 oranında arındırılmaktadır. Bu işlem klorla yapılan işlemden 7 kat daha etkilidir ve etkisini 3000 kat daha hızlı göstermektedir.
Aracı yaşlı bireyler ve çocuklar da kullanıyorsa veya araçta hayvanınızı da taşıyorsanız ozonla dezenfektasyon işlemini üç ayda bir tekrarlamanızı öneririz.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

  1. Aracın tamamen steril olmasını yani mikroorganizmalardan arınmasını sağlar.
  2. Araçtaki yolcuların araçtaki zararlı mikroorganizmalar yüzünden yakalanabilecekleri hastalıkların önüne geçer.
  3. Çocuk ve bebeklerin daha steril bir ortamda seyahat etmelerini sağlar.

Yapılan İşlemler

  1. Ozon makinesi ile ilgili yerlere ozon uygulaması yapılır

Ozonla Dezenfeksiyon Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Ozonla Dezenfeksiyon hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Ozonla Dezenfeksiyon İşyeri