Yükleniyor

AutoClub ACT PLUS Cilalı Yıkama + Ozonla Dezenfeksiyon Hizmeti

ACT Plus Cilalı Yıkama ve Ozonla Dezenfeksiyon hizmetlerini içerir

47 TL' den başlayan fiyatlarla

Ortalama hizmet süresi 1 Saat

Cilalı Yıkama Hizmeti Arabanızın üzerine yapışan tozlar ve yabancı maddeler sürüş sırasında yüksek hızlarda aracınızın dış cephesine nüfus edebilmektedir. Bunun önüne geçmek için aracınıza düzenli olarak hizmeti uygulatmanız gerekir. Eğer bu işleme ekstra bir işlem uygulanmasını istiyorsanız aracınıza cilalı yıkama hizmeti uygulatabilirsiniz. Cilalı yıkama hizmeti esnasında dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Kullanılan madde ile de değişebilmekle beraber, kullanılan konsantre cilalı köpük 60 lt tank için 1 litre konsantre madde olacak şekilde karıştırılmalıdır. Ardından basınçlı su ile birlikte, basınç 100 barı geçmeyecek ve 30 santimetreden yakın olmayacak şekilde aracın dış kısmına uygulanmalıdır. Uygulama sonrasında düzgün verimi alabilmek için 4-5 dakika beklenmelidir. Ardından durulama işlemi yapılıp mikrofiber bez ile kurulaması yapılır. Ürünün konsantresi yüksek olursa veya araç üzerinde fazla kalırsa araç yüzeyine ve eğer varsa koruma filmi gibi uygulamalara zarar verebilir. Basınçlı su 30 santimetreden yakın uygulanırsa yine bu kısımlarda hasar oluşabilir. Ozonla Dezenfeksiyon Hizmeti Gün içinde farkında olarak veya olmayarak birçok steril olmayan ortama girip çıkmaktayız. Dışarıdan ayakkabımızda topladığımız bu kiri ve zararlı mikro organizmaları, yeri geldiği zaman günün çoğunu içinde geçirdiğimiz araçlarımıza getirmekteyiz. Bunu sadece ayaklarımızla değil ellerimizle de yapmaktayız. Para, kirli kapı tutacağı ve bunlar gibi çeşitli noktalardan ellerimiz de mikroplardan nasibini alabilmektedir. Bu mikroplar da direksiyon simidi ve el freni gibi sıklıkla temas ettiğimiz yerlere yerleşip çoğalmaktadır. Araç içi sterilizasyonu sağlamak yani siz ve aileniz için sağlıklı bir ortam oluşturabilmek için en ideal yöntem ozonla dezenfeksiyon yöntemidir. Bu yöntemde ozon makinesi aracılığı ile araca ozon verilmekte ve araç mikro organizmalardan %99 oranında arındırılmaktadır. Bu işlem klorla yapılan işlemden 7 kat daha etkilidir ve etkisini 3000 kat daha hızlı göstermektedir. Aracı yaşlı bireyler ve çocuklar da kullanıyorsa veya araçta hayvanınızı da taşıyorsanız ozonla dezenfektasyon işlemini üç ayda bir tekrarlamanızı öneririz.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

1. Aracı daha parlak gösterir. 2. Aracın dış kısmı kirlerinden arındırılır. 3. Aracın tamamen steril olmasını yani mikroorganizmalardan arınmasını sağlar. 4. Araçtaki yolcuların araçtaki zararlı mikroorganizmalar yüzünden yakalanabilecekleri hastalıkların önüne geçer. 5. Çocuk ve bebeklerin daha steril bir ortamda seyahat etmelerini sağlar.

Yapılan İşlemler

1. Cilalı köpük 60 lt tank için 1 lt olacak şekilde basınçlı su tankına boşaltılır. 2. Araca 30 cm den daha yakın olmayacak ve basıncı 100 barı geçmeyecek şekilde uygulanır. 3. 5 dakika beklenir 4. Mikrofiber bez ile aracın dış kısmı silinir. 5. Ozon makinesi ile ilgili yerlere ozon uygulaması yapılır

AutoClub ACT PLUS Cilalı Yıkama + Ozonla Dezenfeksiyon Hizmeti Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

AutoClub ACT PLUS Cilalı Yıkama + Ozonla Dezenfeksiyon Hizmeti hizmeti veren undefined işyeri bulundu

AutoClub ACT PLUS Cilalı Yıkama + Ozonla Dezenfeksiyon Hizmeti İşyeri