En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

İstanbul Anadolu Yakası

11 Eylül 2018

Salı 14:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

İstanbul Anadolu Yakası

26 Eylül 2018

Çarşamba 14:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 5 firma 59 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

İstanbul Anadolu Yakası için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

İstanbul Anadolu Yakası Araç Kiralama

Yeditepeli İstanbul, yedi günde gezilir diye bir laf vardır. Ancak bu “sur içi” denilen eski İstanbul için geçerlidir. İstanbul’u bir bütün olarak, Anadolu yakası, Avrupa yakası ve Adalar olarak gezip görmek istiyorsanız kesinlikle yedi günden daha fazla zamana ihtiyacınız var. Sadece İstanbul Anadolu Yakası’nı gezmek bile bir hafta sonuna sığmayabilir. Ama sizin bu kadar vaktiniz yoksa ve sadece hafta sonu için İstanbul Anadolu yakasına geldiyseniz, bu yakayı daha rahat şekilde gezebilmeniz için Rent A Car’lardan bir araç kiralamanızı kesinlikle tavsiye ederiz. İstanbul’a hava yoluyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından ulaşabilir aracınızı buradaki Rent A Car’dan alabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Rent A Car: Marmara Denizi, İstanbul Boğazı ve Karadeniz

İstanbul; Marmara Denizi, İstanbul Boğazı ve Karadeniz ile çevrilmiş dünyanın sayılı güzellikteki yarım adalarından biridir. Üç tarafı denizlerle çevrili olan Anadolu Yakası’nın gezilecek yerlerinin başında sahil bölgeleri gelir. Bu sahil boyunca, birkaç tıkla kolayca kiraladığınız aracınızla yapacağınız yolculukta İstanbul Anadolu Yakası’nın en güzel sahillerini, adaları, tarihi yalıları, Kız Kulesini ve Anadolu yakasına özgü birçok tarihi ve doğal güzelliği görebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Oto Kiralama: Beykoz Korusu, Kız Kulesi, Fethi Paşa Korusu, Çengel Köy…

İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası’na göre daha fazla yeşil alana sahiptir. Bunların başında ise Anadolu Yakası’nın kuzey doğusunda yer alan Beykoz Korusu ve Üsküdar sahil yolu üzerinde yer alan Fethi Paşa Korusu gelir. Doğanın ve tarihin buluştuğu bu iki koru Anadolu Yakası gezilecek yerler listenizin başında gelmeli. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki oto kiralama şirketlerine hızla ulaşarak, kiraladığınız aracınızla sahil yolu üzerinden deniz manzaralı keyifli bir yolculukla bu korulara ulaşabilirsiniz. Fethi Paşa Korusu’na yaptınız ziyaretten sonra, kiralık aracınızı sahil yoluna park edip, Kız Kulesi karşısında demli bir ince belli bardak çay içmeyi de ihmal etmeyin.

 

İstanbul Anadolu Yakası Ekonomik Araç Kiralama: İstanbul’un Karadeniz Sahili Şile

Anadolu Yakası’nda yaz mevsiminde denize girebileceğiniz diğer mevsimlerde ise doğal güzelliği ile göz dolduran bir ilçedir Şile. İstanbul’da yaşayan her kesin en az bir defa gittiği yer olan Şile hafta sonunuzu değerlendirebileceğiniz en güzel yerlerden biridir. Şehir dışında kaldığından kendi aracınızla veya İstanbul Anadolu Yakası ekonomik araç kiralama fırsatlarından yararlanarak kiraladığınız aracınızla gitmelisiniz. Ağaçlarla kaplı yollardan geçerek ulaşacağınız Şile, ormanı, denizi ve gölleriyle şehirden kaçışın en gözde yeridir.

İstanbul Anadolu Yakası Online Araç Kiralama: Yalıların Şehri

İstanbul Anadolu Yakası online araç kiralama hizmetimizle kiraladığınız aracınızla, sahil yolunda ilerlerken özellikle boğaz kenarında bir çok köşk ve yalı göreceksiniz. Birçoğu Osmanlı döneminden kalma olan bu yalılar kırmızı, gri ve beyaz renkleriyle boğazı süslerler. Beykoz ve Üsküdar’da daha yaygın bulunan yalıların en ünlüleri; Abud Efendi Yalısı, Adile Sultan Sarayı, Hekimbaşı Yalısı, Kont Ostrorog Yalısı ve Zarif Mustafa Paşa Yalısı’dır.

İstanbul Anadolu Yakası Lüks Araç Kiralama: Asya Kıtasının Sonu

Dünyada iki kıta üzerinde yer alan tek şehir İstanbul’dur. Deniz veya kara yoluyla 15 dakika içerisinde bir kıtadan öbürüne yolculuk edebilirsiniz. İki yakaya sahip olan İstanbul’un iki yakasıda tarihiyle, doğasıyla, yerleşimiyle birbirinden ayrıdır. Eğer bir hafta sonunuzu değerlendirmek istersiniz veya yolunuz İstanbul’a düşerse, şehri ikiye ayırıp gezmenizi tavsiye ederiz. Online araç kiralama servisimizden kiraladığınız lüks aracınızla, Anadolu yakasının Sahin yolunda bir tur atabilir. Bağdat caddesinde alışveriş yapabilirsiniz. Anadolu hisarında tarihi surları inceleyebilir, Beykoz ve Fetipaşa korusunda boğazın keyfini çıkarabilirsiniz.

istanbul anadolu yakası araç kiralama istanbul anadolu yakası ucuz araç kiralama istanbul anadolu yakası araba kiralama

 

 

 

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)