En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Elazığ Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Elazığ Havalimanı

11 Eylül 2018

Salı 12:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Elazığ Havalimanı

26 Eylül 2018

Çarşamba 12:00

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 38 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

Elazığ Havalimanı için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Elazığ Havalimanı Araç Kiralama

Elazığ köklü tarihi, yöresel lezzetleri, doğal güzellikleri ile turistlerin dikkatini çeken, keşfedilmeye değer şehirlerden biridir. Elazığ’a hava yoluyla gelmeyi düşünüyorsanız, yola çıkmadan önce ekonomik araçlardan en lüks modellere kadar birçok aracı uygun fiyatlarla kiralama fırsatı sunan  online araç kiralama hizmetimizi kullanarak bir araç kiralayabilirsiniz. Şehir merkezine yaklaşık yarım saatlik uzaklıkta bulunan havalimanına vardığınızda ise uygun fiyatlarla ve kolaylıkla kiraladığınız aracı teslim alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Online Araç Kiralama: Kalesi ile Ünlü Şehir

Elazığ şehrinin simgelerinden biri haline gelmiş olan ve Urartular döneminde inşa edilen Harput Kalesi gezinizin ilk duraklarından biri olabilir. Online araç kiralama hizmetimizi kullanarak ihtiyacınıza en uygun araçlardan birini güvenle kiralayabilir, bölgenin tamamını dilediğiniz şekilde planlayarak gezebilirsiniz. Kaleye vardığınızda etraftaki birçok camii ve kiliseyi gezerek geçmişe yolculuk yapabilir, yorulduğunuzda yöreye özgü lezzetleri tattıktan sonra ayaklarınızın altındaki Elazığ manzarasının tadını çıkararak dinlenebilirsiniz. Hala tarihe doymadığınızı hissediyorsanız, kiraladığınız araçla Elazığ Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesi’ne doğru yol alabilir ve bölgenin arkeolojik geçmişi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elazığ Havaalanı Araç Kiralama: Doğal Güzellikler

Şehrin tarihi dokusu yanında doğal güzellikleri de dikkat çekiyor. Türkiye’nin ikinci büyük yapay gölü olan Keban Baraj Gölü etrafındaki eğlence ve mesire yerlerinde vakit geçirebilir, oradan Hazar Gölü ve Çırçır Şelalesi’ni keşfetmek üzere yola koyulabilirsiniz. Seyahat ettiğiniz mevsim yaz ise, Harput Buzluk Mağarası serinlemeniz için iyi bir durak olacaktır. Kış aylarında ise kış sporlarını seviyorsanız Hazarbaba Kayak Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz. Tasit.com’un Elazığ Havaalanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak uygun fiyata otomobil kiralayabilir, doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Günlük Araç Kiralama: Yöresel Lezzetler

Elazığ’ın kendine has ve özel isimlerle anılan yemekleri, zengin bir mutfağı vardır. Yeni lezzetleri denemeyi seviyorsanız, şehrin her an her yerinde bulabileceğiniz bu lezzet duraklarını günlük araç kiralama seçeneklerimiz arasından ihtiyacınıza göre bir araç kiralayarak sorunsuz bir şekilde keşfedebilirsiniz. Tadacağınız lezzetler arasında Harput köfte gibi adını daha önce duymuş olabileceğiniz yemekler kadar kelecoş, kurut, lobik çorbası gibi adını ilk kez duyacaklarınız da olacaktır.

Elazığ Havalimanı  Rent A Car: Munzur Vadisi’ne Yolculuk

Elazığ’daki keşiflerinizi tamamladıktan sonra, zamanınız olursa Elazığ’a oldukça yakın olan Tunceli’ye gidebilirsiniz. En güvenilir Elazığ rent a carfirmalarının araçlarını bulabileceğiniz araç kiralama hizmetimizi kullanarak bir arazi aracı kiralayabilir, böylece Munzur Vadisi’ni ve civardaki doğa harikalarını daha zahmetsiz ve kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.  Aynı zamanda bir milli park olan Munzur Vadisi’nde sadece o bölgeye özgü birçok endemik bitki ve farklı canlı türlü bulunmaktadır. Vadi boyunca ilerlerken bu güzellikleri daha yakından görmek için aracınızı bir yere park edip başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz bu doğa harikalarının tadını çıkarabilirsiniz.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)