Volkswagen Hakkında

Savaş gücüne katkı sağlamak ve bu gücü ileri seviyeye taşımak için 1940 yılından sonra ağır sanayi çalışmalarına hız veren Volkswagen, araba üretmesi için kurulmuş bir firmadır. Almanca’da “halk arabası” anlamına gelen Volkswagen bu amaçla kurulmuş olsa da ancak 1950’li yıllarda bu hedefine ulaşmayı başardı.

Volkswagen Ticari Araçlar

2015’te en çok satan 10 hafif ticari araç arasına Caddy, Transporter ve Crafter modelleriyle giren Volkswagen ticari araçları yük, yolcu, yük ve yolcu taşımaya uygunluk olarak 3 farklı ana kategoride sunuyor. Yükü ağır, yolu uzun olanlar için tek depo ile 950 km. yol yapan ve yük taşımak için tasarlanan arka bölmesi ile ön plana çıkan Volkswagen Crafter panelvan harika bir alternatif sunuyor. Geniş yolcu taşıma alanı ve yüksek konforu ile Volkswagen Caravelle ve Crafter modelleri, ikinci el ticari araçlar arasında oldukça çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Yeni versiyonu dünyaya İstanbul’dan tanıtılan yüksek motor hacmi ile üstün çekiş gücüne sahip Volkswagen Caravelle, dizel motoru ile tasarruflu ve verimli bir sürüş keyfi sürüyor. Dört tekerlekten bağımsız süspansiyon, katlanabilen teleskopik direksiyon, sürücü hava yastıkları ile güvenlikten ve konfordan taviz vermiyor.

Volkswagen Crafter, 20+1 minibüs ve panelvan olarak ikinci el ticari araçlar arasında oldukça popüler bir model olmasıyla dikkat çekiyor. Volkswagen’in premium versiyonunu da sunduğu Crafter’ın turizm, servis, hat gibi kullanım alanlarına yönelik sunduğu farklı alt modeller sayesinde yolcu taşımacılığına farklı bir boyut geliyor.

En Popüler Volkswagen Ticari Araçlar

Volkwagen’in hem yük hem de yolcu taşımak için uygun olan Caddy, Transporter ve Amarok modelleri çok işlevli yapılarıyla Volkswagen’in en popüler ticari araçları olarak biliniyor. Volkswagen Caddy hafif ticari araçlar kategorisinde 1980 yılından beri üretiliyor.

Volkswagen Transporter ise günümüzdeki modern halini şirketin 60 yıla yakındır ürettiği panelvan modellerinin deneyiminden alıyor. Şirketin en popülerlerinden olan Transporter dünya genelinde 12 milyonu geçen satış rakamlarıyla hafif ticari araçlar arasında tercih edilenler arasında yer alıyor.

Satış rakamları bu denli yüksek olan Volkswagen ticari araç modelleri ikinci el ticari araçlar arasında da kolay temin edilebilir olmaları nedeniyle ön plana çıkıyor. Euro NCAP’ten 4 yıldız alan ortaboy pickup kamyonet Volkswagen Amarok ise hafif ticari modeller arasında kendini gösteriyor.

Volkswagen İkinci El Ticari Araçlar Tasit.com’da

Volkswagen ikinci el ticari araçlar, Volkswagen ticari araç test sürüşleri ve ticari araç kampanyaları hakkında en güncel bilgilere Tasit.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Tasit.com’un üyelerine özel avantajlı kampanyalarından hemen yararlanmak için Volkswagen ticari araç karşılaştırmalarını inceleyebilir, ihtiyacınız olan hafif ticari ve ticari araçlar hakkındaki bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.