Suzuki Hakkında

Suzuki; Japon mucit Michio Suzuki tarafından küçük bir sahil kasabası olan Hamamatsu kentinde, 1909 yılında kuruldu. Kurucusunun icat ettiği yeni model dokuma tezgahları ipek kumaş üretiminde önemli bir yere sahipti. Firma 30 sene boyunca sadece bu dokuma tezgahlarından üreterek ve denizaşırı ülkelere ihracatını gerçekleştirerek büyüdü. Başka ürünlere geçiş yapma arayışına giren Suzuki firması; 1937 yılında birkaç kompakt otomobil prototipi üzerinde çalışmaya başladı. Günümüzde Suzuki; otomobil, dört tekerli sürüş araçları, motosiklet, ATV, su motorları, tekerlekli sandalye ve farklı amaçlarla kullanılabilecek içten yanmalı motorlar üreten çok uluslu bir şirket olarak dikkat çekmektedir.

Suzuki Ticari Araçları

Carry serisi altında piyasaya sürülen Suzuki kamyonet, van, panelvan ve minivan gibi modeller; taşıma ihtiyacı içerisinde olan tüketicilere uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Suzuki Samuray Pick-up modelleri ile 4×4’ün konforunu ticari araçlara taşıyan Suzuki, her ihtiyaca uygun ticari modelleri ile en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

İhtiyacınıza uygun farklı özelliklerle donatılan Carry serisi arasından dilediğiniz modelleri ufak tefek değişimlerle hayalinizdeki ticari araca çevirebilirsiniz. Hangi Suzuki ticari aracı sizin için uygun henüz karar veremediyseniz Suzuki ticari araç test sürüşleri için randevu alarak işinizi bir nebze olsun kolaylaştırabilirsiniz. Arada kaldığınız modellerle çıkacağınız test sürüşü içiniz rahat karar vermeniz için atacağınız en önemli adımlardan biridir.

Suzuki İkinci El Ticari Araçlar Tasit.com’da

Piyasadaki ticarı araçların en doğru fiyatlarını öğrenebilmek için Tasit.com’a başvurabilirsiniz. Sıfır ya da ikinci el araç satın almak istemeniz önemli değil; sahibinden, galeriden ya da yetkili bayiler tarafından verilen ilanları inceleyebilir ve en uygun olan fiyat seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Suzuki ikinci el ticari araçlar, ticari araç haberleri, ticari araç test sürüşleri ve çok daha fazlası Tasit.com’un veri tabanında sizlere sunulur. Kapalı veya açık kasa kamyonet modelleri gibi oldukça farklı özellikteki Suzuki ticari araç ilanlarını barındırması tam ihtiyacınız olan modeli bulmanıza yardımcı olur. Artı ve eksilerini objektif değerlendirmenize olanak tanıyan ürün bilgilendirme ekranı, dilediğiniz araç hakkında bütünüyle bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Teknik özellikler, fiyatlar ve görünüm özellikleri gibi farklı pek çok parametre ile objektif bir şekilde değerlendirmenize ve en doğru kararı vermenize olanak tanır.

Suzuki’nin ticari, SUV, 4×4 ya da şehir otomobili başta olmak üzere tüm otomobil modelleri için en güncel haberleri takip etmek için Tasit.com’un oto haberleri bölümüne göz atabilir, en güncel otomobil kampanyaları ve etkinlik duyurularından her zaman haberdar olabilirsiniz.