Samsung Hakkında

Bugün dünyanın sayılı markalarından biri olan Samsung, 1 Mart 1938 tarihinde kurucu başkan Byung-Chull Lee öncülüğünde çıktığı yolda, elektronik aletler ve ev eşyalarında olduğu gibi ticari araç ve iş makinelerinde de vizyonunu hissettiriyor. Samsung, her geçen yıl yeni çağın gerekliliklerini bir bir yerine getirerek, müşterilerinin hem neye ihtiyaç duyduğunu, hem de ileride neye ihtiyaç duyacaklarını hesaplayarak üretim yapıyor. Örneğin 2015 yılında ortaya koyduğu, hatalı sollamaya son veren tır “Safety Truck” ile yol güvenliği konusunda ilgileri üzerine çekti. Samsung aynı zamanda ticari araç, hafif ticari araç ve ağır sanayinin hızlanması ile birlikte iş makineleri de üreterek hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. 1997 yılında dünyanın birçok ülkesine iş makinesi ve ticari araç ihraç ederek bu alanda önemli bir başarı elde eden Samsung, son yıllarda ürettiği lüks hafif ticari araçlar ile pazardan henüz çekilmediğini gösteriyor.

Samsung Hafif Ticari Araç Modelleri

Pazara girdiği günden itibaren çeşitli üretim ortaklıkları ile kendisini dünya devi yapan misyonunu ticari araçlara da yansıtan Samsung, kamyonet modelleri ile kısa sürede pazarın vazgeçilmezi olmayı başarıyor. 90’lı yılların başında başlayan seri üretim sistemi ile dünyanın birçok ülkesine ticari araç ihraç eden Samsung, son yıllarda piyasaya sunduğu lüks ticari araçları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kasalı kamyonet seçenekleri arasında en çok dikkat çeken seri olan SV 110 serisi ile Samsung, hem ticari araç pazarında hem de iş makineleri alanında en çok tercih edilen markaların başında geliyor.

Samsung İş Makineleri

Ağır sanayi başta olmak üzere iş hayatının bir çok sahasında kullanılan Samsung iş makinelerinin başında eskavatör geliyor. Paletli modelleri ile en çok tercih edilen iş makineleri sıralamasında 90’lı yılların ortalarından bu yana ilk sıralarda yer alan Samsung iş makineleri, günümüzde çeşitli dayanıklılık ve ticari araç test sürüşleri gibi uygulamalardan tam puan ile geçiyor.

Samsung İkinci El Ticari Araçlar Tasit.com’da

Farklı marka ve modellere ait yüzlerce ikinci el ticari araç ilanını bünyesinde barındıran Tasit.com adresinde, Samsung kalitesi barındıran ikinci el ticari araçlar ile ilgili görselleri ve ikinci el iş makinesi ilanlarını inceleyebilir, istediğiniz özellikteki ticari araç ilanlarını yakından takip edebilirsiniz.

Ticari araç haberleri ve ticari araç kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Tasit.com adresinden ihtiyacınız olan araca kolaylıkla sahip olabilirsiniz.