Renault Hakkında

128 ülkede Renault ticari ve hafif ticari araçlar yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Renault, farklı ülkelerde kurmuş olduğu işbirlikleri ile her geçen gün satış rakamlarını ve ulaştığı kitleyi artırıyor. Renault aynı zamanda dünyanın en büyük üreticileri arasında 4. sırada yer alıyor.

Renault Ticari Araçlar

Renault 1900’lü yılların başında savaş döneminde otobüs ve kargo kamyonu gibi ağır ticari araçlar üretmeye başladı. Firma ilk ticari kamyonunu 1906 yılında üretti. Birinci Dünya Savaşı süresinde uçak, tank gibi askeri araç üretimlerine yoğunlaşan firma, bir süre bu alanda geliştirme çalışmalarına devam etti. 1931 yılında ilk dizel motorlu ticari kamyonunu üreten Renault, o günden beri farklı ihtiyaçlara yönelik hafif ticari veya ticari araçlar üretiyor. Otobüs, kamyon gibi ağır ticari araçların yanı sıra panelvan, minibüs, kamyonet gibi hafif ticari araçları da model yelpazesinde bulunduruyor.

Popüler Renault İkinci El Ticari Araçlar

Renault hafif ticari araçlar kamyonet, minibüs, panelvan modelleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunuyor. Renault Master kamyonet çift kabin, platform kabin ve şasi kabin seçenekleri ile taşıyacağınız yükün cinsine uygun farklı özellikler barındırıyor. Geniş ailelerin de vazgeçilmezi olan Renault Kangoo hafif ticari araçlar yelpazesinde, en çok tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. Multix ve Express gibi farklı çeşitleri bulunan aracın 2 kişilik panelvan veya 5 kişilik combi versiyonları yük ve yolcu taşıma ihtiyaçları için çözüm üretiyor. Renault Trafic ise panelvan modeli ile yük taşıma konusunda çözümler sunarken, Renault Trafic Multix iki yönlü kullanımı ile yük veya yolcu taşımak isteyenlere alternatif sunuyor. Renault Trafic Passenger modeli ise konforlu ve güvenli tasarımı ile birlikte zengin donanımlar ile farklı bir yolcu taşıma deneyimi yaşatıyor. Renault Trafic’in yeni versiyonları satışa sunuldukça daha sessiz, daha şık ve daha tasarruflu olarak karşımıza çıkıyor. 1968 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veren Renault ticari araç modelleri ile taşıma ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Renault geniş ikinci el ticari araç yelpazesi ile ülkemizde yedek parça ve servis ağı konusunda lider markalardan biri olmayı sürdürüyor.

Renault Ticari Araç Haberleri ve Renault İkinci El Ticari Araçlar Tasit.com’da

Avantajlı fiyatlar ve güncel kampanyalar ile Renault ikinci el ticari araçlara Tasit.com’un geniş veri tabanı sayesinde ulaşabilirsiniz. Mutlu eden ikinci el ticari araç kampanyaları, sadece Tasit.com’un üyelerine özel fırsatlar ve dahası sizleri bekliyor. Renault ticari araç karşılaştırmaları ve Renault ticari araç test sürüşleri ile ilgili güncel haberleri ve incelemeleri Tasit.com’da bulabilirsiniz.