Opel Hakkında

Kurulduğu ilke yıllarda dikiş makinesi ve bisiklet üreten marka, ilk motorlu taşıtını 20. yüzyıl başlarında üretti. Günümüzde otomobil çeşitleri ile tanınan Opel, ilk ticari aracını 1988 yılında üretmiştir. Zor yollar için tasarlanan ticari araçlarda güvenilir ve dayanıklı modelleri ile tanınır. Farklı ticari araç serilerine sahip olan Opel’in Movano, Vivaro ve Combo serileri dikkat çeker.

Opel Ticari Araçlar

Markanın ticari ve hafif ticari araçları arasında öne çıkan serilerden biri olan Movano; minibüs ve panelvan modellerine sahiptir. Minibüs çeşitleri arasında özellikle Hall 12 D22 modeli acil servis ve kurtarma aracı olarak tasarlandı. Son teknoloji ürünü yenilikleri ve sert manevralar sırasında yükü olduğu yerde sabit tutacak yükleme çözümleri ile dikkat çeken Opel Movano serisi, polis veya itfaiye aracı olabilecek özelliklere sahiptir.

Opel, Vivaro serisinde ise rahatlık ve işlevselliği birleştirir. Opel Vivaro Combi anahtarsız çalıştırılma özelliği, 1.6 cdti motoru ve çift turbo dizel ünitesi ile tanınır. İki farklı uzunluk ve iki farklı yükseklik seçeneğine sahip olan Vivaro, önde iki sıra arkada ise üç sıra çıkarılabilen konforlu koltuk dizaynı ile aynı zamanda yük taşımak için de kullanılır.

Opel Hafif Ticari Araç Serisi

Opel’in hafif ticari araçları arasında Combo serisi öne çıkar. Opel Corsa serisi üzerine geliştirilen seri 1.3 CDTI ve 1.7 CDTI dizel motorlarla satılır. Özellikle şehir içinde rahat kullanımı ile tanınan Combo, düşük yakıt tüketimi ve düşük bakım maliyeti ile tanınır.

Özellikle farklı ticari araçlar arasında oldukça uygun fiyatlara satılan Combo serisi, ticari amaç olarak kullanımının yanında aile aracı olarak rahatlıkla kullanılabilir. Taşıma kapasitesi ile hafif yükleri şehir içinde taşımaya uygun olan araç, hem ticari hem de binek araç olarak kullanım sunar.

Opel Ticari ve Hafif Ticari Araç Modelleri Tasit.com’da

Farklı markaların sıfır ve ikinci el ticari araçlarına dair ilanları bir araya getiren Tasit.com’da Opel Combo, Vivaro ve Movavo serilerine ait ilanlara da ulaşabilir, ticari araç kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Opel satılık ikinci el ticari araçları bulacağınız sitede ticari araç fiyatları hakkında bilgi edinerek ticari araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Aynı zamanda Opel ikinci el ticari araçlar ile ilgili ilanları takip edebilir, şehrinizde verilen ilanlara ulaşabilirsiniz.

Hafif ticari araç haberlerini de sizlere sunan Tasit.com’dan ticari araç test sürüşleri gibi fırsatları inceleyebilir, en son gelişmeleri takip edebilirsiniz.